’Reina Roja’: serial Amazon Prime Video oparty na powieściach Juana Gómeza-Jurado znalazł już swoich bohaterów


Video coraz częściej stawia na tytuły produkcji hiszpańskiej i już coraz bardziej rozszerza swój katalog o takie projekty jak:„ El internado: Las Cumbres ” czy zbliżające się „Sin límites”


W zeszłym roku potwierdzono, że powieściopisarz  podpisał kontrakt z platformą streamingową, aby rozwijać z nimi seriale i filmy, ale choć wciąż musimy czekać, co ma w zanadrzu, jedno z jego dzieł jest bliższe dotarciu do .

Rozpoczynamy trylogię

Potwierdzono już bohaterów „”, adaptacji powieści Juana Gómeza-Jurado.  (’Antidisturbios’) i  („”) będą odpowiedzialni za wcielenie się w Antonię Scott i Jona Gutiérreza w .

Zdjęcia do serialu rozpoczną się wkrótce, a premiera zaplanowana jest na 2023 rok. Wyprodukowany zostanie przez Dopanine i Focus, a Amaya Muruzábal odpowiada za projekt jako showrunner i producent wykonawczy, ale także opracowuje scenariusz wspólnie z Salvadorem Perpiñá.

Thriller jest już bestsellerem w Hiszpanii, a „ to początek trylogii ukończonej przez „Loba Negra” i „Rey Blanco”, więc mamy przed sobą dużo materiału do adaptacji, a Prime Video może może stworzyć kilku ów.

O czym jest 'Reina Roja’:

To thriller napisany przez Hiszpana Juana Gómeza-Jurado. została opublikowana w listopadzie 2018 roku i jest pierwszą odsłoną trylogii, która jest kroniką przygód Antonii Scott. To interesująca kobieta o niesamowitej inteligencji, która nie będąc policjantem rozwiązała wiele przestępstw. Jednak pewne sytuacje skłoniły ją do podjęcia całkowicie odizolowanego życia.

Tajemnica Antonii zmienia się dzięki interwencji policjanta Jona Gutiérreza, któremu udaje się wydostać ją z więzienia i wspólnie przeprowadzić śledztwo. W ten sposób w całym Madrycie rozgrywa się niesamowita i tajemnicza historia.

Udostępnij
Sprawdź także  Manual para galanes: obsada i postacie przebojowej serii

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź