Rebelde: Ujawniono datę premiery drugiego sezonu na Netflix


Zbuntowanych zadebiutuje już w lipcu na


Od czasu premiery w styczniu 2022 roku  stało się jednym z największych hitów . Wierząc w pozytywny wpływ serialu, serwis potwierdził – i nagrał – odcinki 2. sezonu, jeszcze przed premierą pierwszego.

Pochodzący z Meksyku od Netflix /  oparty jest na pierwszej wersji słynnej serii Crisa Moreny Rebelde Way. Chociaż nie jest to najpopularniejsza wersja franczyzy, ale serwis zdecydował się nie korzystać ze skryptów słynnej meksykańskiej wersji, która była emitowana w latach 2004-2006.

Wykorzystano więc wersję opowieści argentyńskiej wydaną w 2002 r. Po przejściu licznych zmian, w tym aktualizacji do dnia dzisiejszego, zachowała swój rodowód, tworząc powiązania z najpopularniejszą wersją, w tym utworów Meksykańskiej grupy . Oczywiście miało to kluczowe znaczenie dla sukcesu usługi.

W każdym razie, od premiery serii, która miała miejsce 5 stycznia, fani pytali, kiedy na Netflix pojawi się 2.  Rebelde. Cóż, usługa właśnie to ujawniła.

Rebelde  ma datę premiery

Dobra wiadomość została potwierdzona w środę 22 czerwca w komunikacie prasowym. Netflix oficjalnie ogłosił, że nowe odcinki Rebelde pojawią się 27 lipca 2022 roku.

Fani byli podekscytowani wiadomością o powrocie, ponieważ spodziewali się, że nowe odcinki pojawią się dopiero końcem roku. Prawdopodobne jest również, że oprócz tego sezonu powróci z kolejnymi odcinkami w przyszłości.

Co wydarzy się w Rebelde Season 2 ?

Pierwszy zakończył się kilkoma luźnymi końcami w studenckich opowieściach. Ostatni odcinek Rebelde pokazał walkę zespołów i ujawnił, która grupa przyjmie nazwę słynnej grupy. W ten sposób zobaczyliśmy, że Jana, Esteban, Dixon, Luka i Andi odnieśli sukces wśród uczniów. 

Wiemy jednak również, że grupie zagrażają dramaty rodzinne. Jednym z nich jest związek Luki z ojcem. Wraz z odkryciem, że on i Esteban są braćmi, relacje z jego ojcem uległy pogorszeniu. Nowe odcinki powinny skupiać się na relacjach między nimi. Ponadto, MJ związała się z Sebasem, co może zaszkodzić jej relacjom z przyjaciółmi.

Sprawdź także  „Paraíso” ujawnia zwiastun i datę premiery drugiego sezonu: zbliża się koniec ambitnej serii fantasy Movistar Plus+

Oczywiście w drugim sezonie Rebelde ponownie powrócimy do EWS. W ten sposób zobaczymy nowe wyzwania i prawdopodobnie nowe odniesienia do oryginalnej serii. Musi to nastąpić poprzez muzykę, kostiumy i postacie. 

Z drugiej strony, skupią się na związkach miłosnych, zwłaszcza flirt Andi i Emilii, powinien zyskać na sile. Oczywiście nie możemy zapomnieć o związku Jany z Estebanem. 

Kto wraca?

Netflix

Praktycznie cała z pierwszego sezonu powraca w nowych odcinkach. 

 • Azul Guaita jako Jana Cohen;
 • Giovanna Grigio jako Emilia Alo;
 • Sergio Mayer Mor jako Estebán Torres;
 • Franco Masin jako Luka Colucci;
 • Andrea Chaparro jako María José Sevilla;
 • Jeronimo Cantillo jako Guillermo Álvarez;
 • Lizeth Selene jako Andrea Agosti;
 • Alejandro Puente jako Sebastián Langarica;
 • Estefanía Villarreal jako dyrektor Celina Ferre;
 • Leonardo de Lozanne jako Marcelo Colucci;
 • Karla Sofia Gazcón jako Lourdes;
 • Pamela Almanza.

Ponadto stało się już jasne, że do Rebelde zostaną dodani inni członkowie. Najbardziej godny uwagi jest meksykański piosenkarz Saak. Nie wiadomo jednak, jaką postać zagra artysta. 

Czy nie możesz się doczekać drugiego sezonu Rebel ? 

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź