RBD: „Roberta Pardo” i „Mia Colucci”, bohaterki weekendu


Fani są zachwyceni Dulce Maríą i Anahí za ich udział w różnych koncertach!


W miniony weekend zarówno Dulce María, jak i Anahí stały się trendem w sieciach społecznościowych. Wszystko to właśnie dzięki dwóm ogromnym imprezom, gdzie piosenkarki przypomniały swoje kultowe postacie z „ / Zbuntowani”, „Roberty Pardo” i „Mii Colucci”.

10 czerwca odbył się pierwszy termin zorganizowanej przez Ari Borovoya trasy „2000's Pop Tour”, w której jedną z artystek jest Dulce María.  na scenie zaśpiewała kilka piosenek i aby uczynić ten moment wyjątkowym, postanowiła ożywić swoją postać „Robertę Pardo”, więc miała charakterystyczny wygląd z czerwonawymi pasemkami i ubrana w marynarkę w tym samym tonie, nawiązując do RBD.

Ze swojej strony Anahí była gościem specjalnym na jednym z jej dwóch koncertów, które zaoferowała w Mexico City w ramach „Bichota Tour”. Anahí weszła w skórę „Mii Colucci” w różowym kapeluszu, nawiązując do teledysku do piosenki „Sálvame”, który w rzeczywistości był utworem, który obie piosenkarki wykonały, aby wstrząsnąć publicznością.wzruszył się do łez, podkreślając, że było to dla niej spełnienie marzeń.

Bez wątpienia fani RBD byli wdzięczni w ten weekend, że dwie z ich divy powróciły do ​​swoich postaci, chociaż na chwilę.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź