„Rapa” będzie miał sezon 2: potężny thriller z Javierem Cámarą odnawia się po zamiataniu


od twórców „Hierro” potwierdza swój sukces na Plus+ wraz z potwierdzeniem drugiego sezonu serialu, którego produkcja rozpocznie się już niebawem


Wygląda na to, że + odniosła sukces i wreszcie potwierdzono, że „”, thriller z Javierem Camarą, będzie miał 2. Zostało to zapowiedziane przez Movistar Plus+, które podkreśla ją jako swoją najlepszą premierę sezonu.

Dane potwierdzają triumf serii, ponieważ  osiągnęła wyjątkowe wyniki konsumpcji w pierwszym miesiącu dostępności. Aż 75% klientów, którzy obejrzeli pierwszy odcinek, ukończyło . Dlatego ekipa serialowa i jej fani mają co świętować. Na Movistar Plus+ pojawi się więcej odcinków Rapa.

Rapa: Movistar Plus+ potwierdza produkcję drugiego sezonu serialu

Stworzony przez Pepe Coirę i Fran Araújo, oryginalny Movistar Plus+ będzie miał drugi sezon, w którym zagrają  (Hierro, Antidisturbios) i  (Sentimental, Venga Juan), jako Tomás. Fabuła nowych odcinków pozostawia za sobą gminę A Coruña Cedeira, aby przenieść się do Ferrol. Tam widzowie ponownie będą świadkami śledztwa w sprawie nierozwiązanej sprawy, która ponownie połączy parę. W ten sposób będziemy mogli nadal się cieszyć szczególnymi metodami policyjnymi Maite i Tomása.

Nikt z Movistar Plus + nie potwierdził reszty obsady tego sezonu numer 2. Pepe Coira i Fran Araújo nadal stoją za sterami „Rapa” jako jego twórcy.


Udostępnij
Sprawdź także  „Paraíso” ujawnia zwiastun i datę premiery drugiego sezonu: zbliża się koniec ambitnej serii fantasy Movistar Plus+

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź