Ponury zwiastun „El club de los lectores criminales”: pierwszy hiszpański slasher Netflixa przedstawia swoich bohaterów


Carlos Alonso Ojea reżyseruje „”, , którego akcja rozgrywa się na uniwersytecie, ze scenariuszem Carlosa Garcíi Mirandy, który adaptuje swoją własną powieść o tej samej nazwie. Będzie to pierwszy hiszpański wyprodukowany przez .


Pierwszy został zaprezentowany w tygodniu Geeked 2022.

Pierwszy hiszpański na platformie

W zapowiedzi widzimy różnych bohaterów, nieco w stylu tego, który został przedstawiony do „ The Midnight Club ” Mike’a Flanagana. W obsadzie znaleźli się m.in. Daniel Grao, Veki Velilla, Álvaro Mel, Priscilla Delgado, Iván Pellicer, Ane Rot, Carlos Alcaide, Hamza Zaidi i María Cerezuela.

” przedstawia ośmiu młodych studentów, którzy co tydzień spotykają się w klubie książki, aby podzielić się swoją pasją do literatury grozy. Pewnego dnia są wspólnikami kostiumowego żartu, który kończy się śmiertelnym wypadkiem i paktem milczenia. Po tym wydarzeniu grono czytelników będzie zagrożone przez anonimowego pisarza, który chce ujawnić mroczny sekret. Stalker grozi opublikowaniem krwawej powieści grozy na podstawie ich życia w mediach społecznościowych już na początku zdjęć wypuścił mały .

będzie podążał za trendem przedstawiania mordercy przebranego za klauna i chociaż nie ma daty premiery, „El club de los lectores criminales” to druga wyprawa Ojedy do tego gatunku po wyreżyserowaniu wspólnie z 11 innymi reżyserami grupowego horroru w odcinkach „Los inocentes’”.  jest kręcony głównie w mieście Toledo, w takich miejscach jak budynek San Pedro Mártir czy szpital Tavera, a za produkcją stoi Brutal Media dla Netflix.,


Udostępnij
Sprawdź także  Oscar 2021: 'El agente topo / Agent kret', 'La madre del blues' i 'El magnífico Iván / Jedyny i niepowtarzalny Ivan', jedyne trzy opcje nagród dla Hiszpanów

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź