Nowa wersja 'La Madrastra’ z Aracely Arámbula rozpoczęła zdjęcia


La Madastra powróci na mały ekran, ale z nową wersją historii. Z Aracely Arámbula na czele, produkcja w końcu rozpoczęła fazę zdjęć. Wszystkie szczegóły poniżej!


Moda na remake'i staje się coraz silniejsza. Widzimy to w filmach, które trafiają na duży ekran, a także w serialach telewizyjnych, które powracają na mały ekran z nowymi wersjami i obsadami. Następnym, który dołączy do tego ruchu, będzie .

Na czele tego nowego projektu stoi Carmen Armendáriz, która będzie odpowiedzialna za produkcję nowej wersji popularnej historii, która już odniosła sukces w telewizji. Aby uzyskać dobry wynik, do roli głównej wybrał lubianą aktorkę: Aracely Arámbula.

Chociaż w ciągu ostatnich tygodni wyszły na jaw pewne szczegóły i obrazy z telenoweli, ostatecznie potwierdzono, że rozpoczęły się zdjęcia tego nowego projektu. 


TAK WYGLĄDA NOWA OBSADA LA MADRASTRY / ŹRÓDŁO:

Początek nagrań i wszystkie szczegóły dotyczące La Madrastry!

W tej nowej wersji La Madrastry widzowie będą mieli okazję poznać historię Marcii (bohaterki Aracely Arámbula). Opowiada o kobiecie, która zostaje skazana na karę więzienia za przestępstwo, którego nie popełniła. Po odbyciu kary protagonistka będzie próbowała zjednoczyć się ze swoimi dziećmi i walczyć o udowodnienie swojej niewinności.

Pierwszego dnia nagrań Carmen Armendáriz wykonała kultowy i tradycyjny klaps z główną aktorką. Oczywiście obu towarzyszyły inne gwiazdy tworzące obsadę.W ten sposób Marisol del OlmoIsadora GonzálezCecilia GabrielaMarco TreviñoMartha JuliaJuan Martín JáureguiGabriel SotoVilma Sotomayor i José Elías Moreno byli również obecni na tym wydarzeniu.

Odkąd ta wiadomość wyszła na jaw, wielu widzów chce zobaczyć nową wersję La Madrastry. Pamiętajmy, że to nie pierwszy raz, kiedy historia trafia na mały ekran z nowym bohaterem i pewnymi zmianami w fabule.

Dlatego ten remake z 2022 roku ma bardzo trudne zadanie: przekroczyć oczekiwania widzów i odróżnić się od innych wersji, które już ujrzały światło dzienne. Oczywiście wydaje się, że obsada to zrobi. Są jednak inne gwiazdy, które myślą inaczej.


NOWI BOHATEROWIE LA MADRASTRY W WERSJI 2022 / ŹRÓDŁO: INSTAGRAM – TVYNOVELASMEX

Angélica Aragón, która zagrała w pierwszym meksykańskim remake'u historii Arturo Moya Grau, ostatnio wypowiedziała się bardzo mocno: „Życzę powodzenia, ale jest to bardzo stara historia, tak więc znowu widziana. Nie mówię tego w zły sposób… ale dlaczego nie kupujemy nowych historii?”

Ta nowa wersja La Madrastry ma trafić na mały ekran w Meksyku w sierpniu tego roku. Tymczasem publiczność w USA będzie musiała jeszcze poczekać na datę premiery.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź