„Nie mieliśmy pieniędzy” Powód, dla którego Kate del Castillo założyła swoją firmę produkcyjną


Choć trudno w to uwierzyć, nawet , kobieta ciesząca się międzynarodową sławą, przeszła przez czasy tak trudne, że skończyły się pieniądze


Ale jako zawsze aktywna Latynoska nie dała się zdominować tym duchom smutku i zdecydowała, że ​​musi wykonać ważny skok, aby wydostać się z dna.

„Nie mieliśmy pracy, nie mieliśmy pieniędzy, ale naprawdę chcieliśmy robić różne rzeczy” – wyznała Del Castillo w People en Español, rozmawiając z dziennikarką Jessicą Maldonado i Carmen Cervantes o firmie Cholawood, którą założyła.

W tym sensie skomentowała, że wszyscy są w swoich codziennych obowiązkach, ale zdecydowali, że muszą pokazać światu swój talent i tym samym założyć Cholawood.

Ale to nie wszystko co mówiło o projekcie, gdyż nie zawsze lubiła postacie, które grała.„Osobiście, jako , nie otrzymałam dokładnie postaci, które chciałam zagrać, więc powiedziałam też: 'Jeśli postacie, których chcę, nie przychodzą do mnie to to ztobię’” – powiedziała.

Tak narodziło się Cholawood, jej , w której jej umysł zawsze pracuje nad wspaniałymi projektami dla fanów i oczywiście przyszłością.

Udostępnij
Sprawdź także  Obsada 'Muchacha italiana viene a casarse' żegna się z aktorem Telenovela! Ricardo Blume zmarł w wieku 87lat.

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź