Netflix rozpoczyna publiczny casting do „Cien años de soledad / Sto lat samotności”


Rozpoczęto proces przesłuchań i poszukiwań tych, którzy zinterpretują siedem pokoleń popularnej i mitycznej rodziny Buendia


Po ogłoszeniu, że jedno z najwspanialszych dzieł Gabriela Garcíi Márqueza zostanie zaadaptowane przez  w formacie serialu, platforma ogłosiła, że ​​zaczęto przeprowadzać przesłuchania by znaleźć tych, którzy grają siedem pokoleń popularnej i mitycznej rodziny Buendii, bohaterów dzieła literackiego kolumbijskiego autora „ / Sto lat samotności”.

potwierdził, że projekt ten będzie kierowany przez firmę produkcyjną Dynamo i od tego czwartku 23 -go liczną obsadę serialu zaczyna tworzyć etap castingu, co wskazuje, że na potrzeby adaptacji tej książki przesłuchania będą odbywać się w dwóch trybach. przez cały okres jego rozwoju.

Według platformy streamingowej szkoły muzyki i tańca będą odwiedzane w takich gminach, jak Aracataca, Ciénaga, Valledupar Lorica, Pelayito, Cereté i Chorrillo, a także w dużych miastach, takich jak Monteria, Santa Marta, Bogota i Medellín w Kolumbii. Oprócz tego w przypadku przesłuchań bezpośrednich, o terminach i konkretnych miejscach będą informować burmistrzowie każdej miejscowości, a także portale społecznościowe, radia i lokalne media.

Sto lat samotności to jedno z arcydzieł XX wieku i stało się literackim odniesieniem Kolumbii do Ameryki Łacińskiej i świata. Nie można zaprzeczyć, że kultura kolumbijska pomogła stworzyć narrację magicznego realizmu i z tego powodu poświęcimy niezbędny czas i wysiłek, aby zarówno postacie, jak i miejsca były zgodne z dziełem kolumbijskiego noblisty” – mówił o tej produkcji Francisco Ramos, wiceprezes ds. treści na Amerykę Łacińską w Netflix.

Będzie wirtualny

Od 23 czerwca Netflix poinformował, że każdy zainteresowany przesłuchaniem może to zrobić za pośrednictwem strony internetowej  http://www.casting100añosdesoledad.com.

Udostępnij
Sprawdź także  Mi vecino, el cartel: wszystko o serialu dokumentalnym TelevisaUnivision

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź