Nelly Furtado nagrywa muzykę w Kolumbii. Oto, co wiemy (do tej pory)


Spotyka się z Bombą Estereo i Lido Pimienta


 przebywa w Kolumbii, gdzie podobno nagrywa nową muzykę i współpracuje z kolumbijskimi artystami.

Na swoim oficjalnym koncie na Instagramie kanadyjska i autorka tekstów pochodzenia portugalskiego ma tylko dwa posty (z 2020 i 2021); jednak dokumentuje swoją podróż po południowoamerykańskim kraju w swoich relacjach na Instagramie.

Podczas weekendu z okazji Memorial Day Furtado nagrała kilka teledysków z Papaya Studios, gdzie spotykała się z Li Saumet, wokalistką electro-tropikalnej Bomba Estéreo. Na innym slajdzie opublikowała selfie ze słowem „gracias” (dziękuję).

Niezależny wokalista i muzyk Lido Pimienta również potwierdziła, że współpracuje z Furtado.

„Plotki są prawdziwe.  jest w Barranquilla”, napisała na Twitterze kolumbijsko-kanadyjska artystka 29 maja, nazywając Furtado swoim „towarzyszem”. „Przyszła się ze mną zobaczyć, przyjechała spotkać się i wesprzeć projekt, nad którym pracowaliśmy przy moim następnym albumie”.

Pimienta udostępniła również kilka zdjęć, na których Furtado jest widziana podczas jedzenia tradycyjnego kolumbijskiego jedzenia i spędzania czasu z rodziną Pimienta.Znana z hitów Billboard Hot 100 No 1, takich jak „Say It Right”, „Promiscuous” i „Give it to Me”, Furtado wykonała pierwszy wspólny projekt z kolumbijską gwiazdą, Juanesem, w 2002 roku w „Fotografia”. W 2009 roku wydała swój hiszpańskojęzyczny debiutancki album Mi Plan, zawierający współpracę z Juanem Luisem Guerrą, Alejandro Fernandezem, Julietą Venegas  i wieloma innymi.

Ostatnim studyjnym albumem Furtado był The Ride, który ukazał się w 2017 roku. W zeszłym roku wydała 15. rocznicową edycję swojego przełomowego trzeciego albumu, Loose, z 12 rzadkimi remiksami i dodatkowymi utworami, które wcześniej były niedostępne w serwisach streamingowych.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź