Mora i Jhayco: Piosenkarz i autor tekstów uruchamia teledysk „Memorias” wraz z Portorykańczykiem


i autor tekstów połączył siły z , aby współpracować przy piosence „” na jego nowym albumie „Microdosis”


Wschodzący , autor tekstów i producent muzyczny, , łączy siły z jedną z najgorętszych w tej chwili potęgą artystyczną, , aby wydać teledysk ”  .

Ta produkcja łączy dźwięki muzyki miejskiej z elementami muzyki elektronicznej z tekstami i obrazami, które zapraszają nas do udziału w eksperymencie mającym na celu zapomnienie wspomnień o tej miłości. To już drugi teledysk z albumu „Microdosis” Mory, który ukazał się 1 kwietnia 2022 roku.

 „Memorias” skomponowali Mora i Jhayco. Teledysk został wyreżyserowany przez P. The Chemist i wyprodukowany przez We Own the City i został nakręcony w Miami. Swoją muzyczną i estetyczną propozycją Mora wnosi do świata muzyki coś innego, świeżego i innowacyjnego, co zaowocowało międzynarodowym sukcesem „Microdosis”. 

W niecałe dwa miesiące od premiery przekroczył 200 milionów streamów, debiutując na 1. miejscu w Top Latin Albums Apple Music i 2. w Top Global Albums Spotify.  znajduje się również w pierwszej dziesiątce Spotify w Kolumbii, Chile, Ekwadorze, Hiszpanii i na Dominikanie. „Microdosis” obejmuje współpracę z uznanymi artystami, takimi jak: Elena Rose, Feid, Sech czy Zion.


Google

 

Po udanej trasie po Meksyku Mora jest teraz w Hiszpanii, gdzie przed tysiącami fanów dał imponujący występ na festiwalu  Beach na Majorce.


Udostępnij
Sprawdź także  Rosalia: pięć piosenek najczęściej słuchanych na YouTube

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź