Mi secreto: obsada i postacie nowej telenoweli od TelevisaUnivision


potwierdził czołową obsadę swojej nowej telenoweli dla zatytułowanej


Producent wielkich hitów, takich jak Mujeres de negro / Kobiety w czerni Fuego ardiente, pracuje nad swoją nową propozycją. 

Oto  , adaptacja Ha llegado una intrusa, wydanej w 1974 roku.

i postacie Mi secreto

Macarena Garcia to Valeria 

oznajmiła, że ​​jej postać jest dziewczyną z bardzo trudną przeszłością, która zmieni się wraz z rozwojem historii. Wspomniała też, że bardzo kocha i podziwia swoją najlepszą przyjaciółkę Natalię, ale ich związkiem wstrząsają różne konflikty, z którymi muszą się zmierzyć. 


to Mateo

towarzyszy Macarenie Garcíi w głównej roli.

„Trzeba brać na siebie odpowiedzialność z odwagą, walczysz o to od lat i kiedy nadejdzie czas, musisz zapomnieć o strachu, zapomnieć o niepewnościach i powiedzieć: „Nie robię tego dla siebie, robię to dla wszystkich ludzi, którzy włożyli w tę historię całą swoją siłę” – skomentował w prezentacji dla prasy. 


Andres Baida to Rodrigo 

Po udziale w produkcjach takich jak Kto zabił Sarę? czy , pojawia się jako antagonista w nowej produkcji. 

„Nie mogę wiele powiedzieć o mojej postaci, ale ma konflikt z miłości. Zobaczymy więc, jak to widzą. Będzie wszystkiego po trochu. Jest dużo miłości, dużo pasji. Rodrigo jest bardzo miłą postacią, bardzo szlachetną i mamy nadzieję, że wczujecie się w niego tak jak ja” – powiedział prasie. 


Isidora Vives to Natalia 

Po swoim nienagannym występie w Si nos dejan, Vives wyróżnia się jako antagonistka Mi secreto. 

Podczas prezentacji prasowej telenoweli zapowiedziała, że jej postać skonfrontuje się i wywoła wiele konfliktów w całej historii. Była również wdzięczna producentowi Carlosowi Moreno Laguillo za zaufanie i zapewnioną możliwość współpracy. 


Mi secreto data premiery

Premiera Mi secreto zaplanowana jest na drugą połowę roku.

Sprawdź także  Brat Danilo Carrery debiutuje w telewizji Televisa!

Historia 

Fabuła opowiada o Valerii, uczciwej młodej kobiecie, która po spędzeniu całego życia w szkole z internatem dla młodych dam przeżywa wielkie rozczarowania, które doprowadzają ją do stania się kobietą o zdecydowanym charakterze. Jednak zanim doświadczy zmian, jest ofiarą ciągłych manipulacji swojej najlepszej przyjaciółki.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź