Maluma spełnia marzenie: zapowiada dwie nowe współprace


Czy nadchodzi nowy międzynarodowy sukces muzyczny?


Choć to jedna z największych gwiazd w muzyce miejskiej na międzynarodowym poziomie, pokazał, że wciąż ma pewne marzenia do spełnienia. Czy właśnie je spełni?

Ale prawda jest taka, że ​​Kolumbijczyk ma zamiar skreślić kolejny element z listy rzeczy do zrobienia, zanim umrze z powodu współpracy, której pragnął od dawna. „Marzenie się spełniło” – pisze na swoich portalach społecznościowych. Ale z kim ma zamiar połączyć siły przy nowym międzynarodowym hicie?

To nie kto inny jak i De La Ghetto, z którymi pozował w sieciach społecznościowych na zdjęciu, które wydaje się pochodzić z jego kolejnego klipu . Kiedy ta ujrzy światło? Jaki będzie tytuł? Będziemy musieli poczekać, aby się dowiedzieć.Jasne jest, że tej trójki artystów umierają z niecierpliwości, aby usłyszeć, co przygotowali. Są przekonani, że będzie to sukces międzynarodowy i nie ma co do tego wątpliwości.

Ostatni Kolumbijczyk przedstawił The Love & Sex Tape, nowy , który ukazał się 10 czerwca. Aby to ogłosić, udostępnił zdjęcie, które wkrótce podniosło temperaturę na jego koncie na Instagramie. Pojawił się nagi przed lustrem w pokoju hotelowym, a dziewczyna obejmuje go od tyłu. Ale bohaterem tego projektu jest jego pies Budda, który zajmuje okładkę imponującym naszyjnikiem ze złota i diamentów.

Więc czy nowy to Tsunami?

Udostępnij
Sprawdź także  Becky G wystąpi na koncercie Major League Baseball All-Star Game

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź