Macarena Achaga to nowa wiodąca twarz Vix +. Nowa seria!


występuje w roli głównej jako bohaterka serialu Travesuras de la niña mala platformy Vix+


Serwis streamingowy kontynuuje prace nad nowymi produkcjami.

Niedawno zgłoszono rozpoczęcie nagrywania serii  z Macareną Achagą w roli głównej. 

Fabuła jest adaptacją powieści napisanej przez Vargasa Llosę w 2006 roku i opowiada o Arlette, nonkonformistce i żądnej przygód kobiecie, oraz jej nastoletniej miłości, Ricardo, mężczyźnie uwięzionym w przewidywalnej rutynie i narażonym na ciągłe zmiany w swoim życiu. 

Podobnie jak oryginalna fabuła, nowa propozycja kwestionuje życie bohaterów z różnych punktów widzenia. 

To jest postać Macareny Achaga

W wywiadzie dla Quién artystka stwierdziła, że  /  to dla niej wielkie wyzwanie na poziomie aktorskim. 

„Dowodzi to mojego celu, jakim jest dążenie do równości, a projekcja naszych kobiecych głosów przyciąga postacie, które chcą zrobić wszystko, kwestionując wszystko, przez cały czas. Tym razem będzie to głos z lat 60. Głos, który dociera do mnie przez ludzi, których najbardziej kocham i szanuję w branży – skomentowała. 

„Zalana dumą, nie mogę się doczekać, aby dzielić tę podróż buntu i rewolucji z dużą miłością do świata od Vix+” – dodała. Nadchodzi kolejna oparta na książkach Llosy 

Wspomniane medium potwierdziło też, że zaadaptuje kolejną powieść noblisty zatytułowaną Pantaleon i wizytantki (Pantaleón y las visitadoras). Na razie znanych jest niewiele szczegółów, ale faktem jest, że jest to ekskluzywna w języku hiszpańskim od Vix+.

Udostępnij
Sprawdź także  „El Internado: Las Cumbres” przedstawia swoich bohaterów

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź