Lunay przeskakuje do Disney+


Artysta debiutuje w świecie kina


gromadzi miliony fanów z całego świata. Jego trafiła na międzynarodowe listy przebojów, stając się ścieżką dźwiękową dla coraz szerszej publiczności.

El Nino, jak jest znany w branży, zrobił kolejny ekscytujący krok w swojej karierze. Zadebiutował w świecie aktorskim dzięki roli w , komedii romantycznej, która trafia do .

Producentem i gwiazdą komedii jest Eugenio Derbez, który wciela się w Antonio, pracownika luksusowego hotelu w Beverly Hills, który przypadkowo wplątuje się w romantyczne życie jednej z najsłynniejszych aktorek w Hollywood, w którą wciela się Samara Weaving. Potem jego życie nagle się zmienia, zdobywa sławę i niespodziewany chaos.W tym przypadku bierze udział w obsadzie z niewielką rolą, w której gra szofera prowadzącego samochód samego Antonio. Daje wszystko za kółkiem w rytm Epapale, piosenki, która ujrzała światło dzienne wraz z premierą tego filmu.

„Bycie aktorem to pragnienie, które miałem od najmłodszych lat. Zawsze, gdy byłem w szkole, oprócz muzyki, moi przyjaciele mówili mi, że jestem bardzo zabawny i pasuję do każdej roli, jesteś dobry we wszystkich rodzajach komedii. I to było coś, co we mnie rosło. Dzięki Bogu osiągnęliśmy wielkie sukcesy w muzyce i nadal nad tym pracuję. Ale jak mówimy w Portoryko, okazja do robienia ów i oto jestem kamerdynerem” – mówi Portorykańczyk.Muzycznie Lunay nadal odnosi sukcesy. Jego najnowszym wydawnictwem jest Bandida, które zgromadziło ponad 2 miliony wyświetleń na .

Udostępnij
Sprawdź także  6 meksykańskich, klasycznych filmów z epoko

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź