Lele Pons: influencerka dumna z tego, że ma ojca geja


mówi, że jest dumna ze swojego ojca, który identyfikuje się jako otwarcie homoseksualny mężczyzna


Influencerka  wielokrotnie dzieliła się ze swoimi obserwatorami aspektami swojego życia bez żadnego filtra, takimi jak pokazywanie retuszu na zdjęciach, niedoskonałości jej ciała, a nawet wszystkiego, co dzieje się w jej życiu.

Teraz podzieliła się w sieci czymś innym, ponieważ opowiedziała o sytuacji swojej rodziny, ale głównie o orientacji seksualnej ojca. 

To za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych Lele Pons postanowiła uhonorować społeczność LGBT+, zwłaszcza swojego ojca Luisa Ponsa, który kilka lat temu poinformował swoją córkę, że identyfikuje się jako otwarcie homoseksualny mężczyzna.

Chociaż w tym momencie dla wielu seksualność rodziców nadal jest tematem tabu, Lele zapewniała, że ​​czuje się niezwykle dumna z ojca, którego ma, a nawet celebruje jego tożsamość i wspiera go w każdej jego decyzji. „Szczęśliwego miesiąca dumy. Mój tata jest gejem i jestem niezmiernie wdzięczna, że ​​jestem jego córką. Czas świętować ten miesiąc. Kocham cię, tatusiu ”, to słowa, które wykonawczyni „Se te nota” poświęciła mężczyźnie, który dał jej życie. Ponadto do swojego przesłania dołączyła kilka zdjęć, na których pokazuje spędzone razem chwile.To nie byłby pierwszy raz, kiedy Lele opowiada o preferencjach swojego ojca, gdyż w 2020 roku w ramach swojego filmu dokumentalnego „Sekretne życie Lele Pons” wenezuelska ujawniła, jak architekt się przed nią otworzył i wyznał jej tę część swojego życie: „Kiedy mój tata powiedział mi, że jest gejem, była to niespodzianka, ale nie osądzałam go. Próbowałam to zrozumieć i ostatecznie to zrobiłam” – powiedziała. Dla Pons najważniejsze było postawienie się w sytuacji ojca i zrozumienie w ten sposób jego uczuć, a także powodów, dla których poślubił jej matkę, co, jak zapewnia, wzmocniło ich związek.

Sprawdź także  Daddy Yankee ustanowił nowy rekord trzema utworami na Spotify

W sieciach społecznościowych fani młodej kobiety nie tylko oklaskiwali wielką miłość, jaka istnieje w jej rodzinie, ale także uznali fakt, że akceptuje ona swojego ojca takim, jakim jest.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź