Kim są nowi Héctor i Estrella w 'La madrastra’ 2022?


Będą odpowiedzialni za wcielenie się w dzieci Marcii, postaci granej przez Aracely Arámbulę, w nowej wersji La madrastra 


Obecnie trwają nagrania 'u prowadzonego przez producentkę

Ujawniono więc nowe szczegóły historii, w której występuje Aracely Arámbula, w tym kim są dzieci głównej bohaterki. 

Wśród wybitnych ów towarzyszących Arámbuli w tej telenoweli, w której występuje również , znajdują się między innymi tacy znani aktorzy jak Gabriel SotoMarisol del OlmoMartha JuliaJosé Elías MorenoCecilia GabrielaJuan Carlos Barreto i Marco Treviño. Ale są też młode twarze, które obiecują wypełnić ekran świeżością i nowym talentem.

Jako pierwsza została potwierdzona , która zagra postać, którą jej koleżanka, Ana Layevska, dała życie w wersji producenta Salvadora Mejíi w 2005 roku. W tej chwili nie wiadomo, czy nadal będzie się nazywała Estrella, czy też zmienią jej imię. Ana Tenę ostatnio widziano na ekranach Univision jako Alexę w popularnej telenoweli Soltero con hijas.Z drugiej strony wyróżnia się , który postawi się w sytuacji Héctora, postaci powołanej do życia przez Mauricio Aspe w  2005.

Młody meksykański był częścią obsady hiszpańskiego serialu La templanza (Amazon Prime Video), podczas gdy na brał udział w telenoweli La jefa del campeón.Przypomnijmy, że premierę telenoweli planuje się na ten rok Las Estrellas, a później w Univision.

Fabuła opowiada o Marci, kobiecie, która po odbyciu 20-letniego wyroku za przestępstwo, którego nie popełniła, jest zdeterminowana, aby odzyskać swoje dzieci, które uważają ją za zmarłą. W ten sposób wyrusza na misję udowodnienia swojej niewinności i odkrycia prawdziwego mordercy.

Udostępnij
Sprawdź także  Jest gotowa na premierę „La mexicana y el güero”

Zostaw odpowiedź