Jaime Lorente prezentuje swoją raperską stronę w '7 demonios’


przedstawia epilog swojej EPki „La Noche”


udowodnił, że jest artystą w różnych aspektach. Nie tylko odnosi sukcesy na małym i dużym ekranie, ale też swoim głosem urzekł wszystkich swoich ów.

Hiszpan wkroczył w świat muzyki, aby zaprezentować nam swój talent, który do tej pory był ukryty. Jego historie dotarły do ​​La Noche, EPki, którą zaprezentował w maju tego roku i która ma już swój epilog. To , piosenka, którą zaprezentował, aby pokazać nam swoje najbardziej raperskie oblicze.

Jego charakterystyczny głos łączy się z chwytliwym gitarowym riffem i beatem, co staje się najbardziej hipnotyzującą kombinacją. W swoich tekstach Jaime otwiera drzwi swojego umysłu, by mówić o sławie, z którą żył od lat. „Tyle sławy, tyle głupców po mojej stronie; tyle pośpiechu, żeby się tam dostać, dlaczego? Już przybyłem” – mówią niektóre z jego wersetów.

Premierze towarzyszy premiera teledysku, w którym nasz bohater wykonuje piosenkę na siedzeniu pasażera samochodu. Nie potrzebował więcej, by zebrać tysiące słuchaczy nowej piosenki wyprodukowanej przez jego bezwarunkowego Pabla Garetę. „Spotkałem Pabla podczas kwarantanny i zrozumieliśmy się poza pracą, robimy to, ponieważ oboje w to wierzymy i lubimy zamykać się w studio” – wyjaśnia Jaime.

potwierdził już swoją obecność na niektórych festiwalach w Hiszpanii w tym roku. Holika, Sonica Festival, Boombastic i Arenal Sound to tylko niektóre z nich, gdzie uczestnicy będą mogli cieszyć się tym aspektem artysty, który podbija coraz więcej ludzi.

stała się jednym z podstawowych filarów życia artysty. „Najważniejszą rzeczą, jaką dała mi , jest wolność, możliwość bycia tym, kim jestem w utworach, decydowania w najdrobniejszych szczegółach podczas tworzenia…” – deklaruje. „Lubię komponować, to jedna z rzeczy, które najbardziej leczą moje rany. Umiem być sobą, umiem wymyślić historię, umiem opróżnić się pisząc to, co mam w sobie, bez żadnych ograniczeń” – dodaje.

Sprawdź także  Maluma i Jennifer Lopez zaśpiewają razem na nowym albumie JLO

A ty co myślisz o 7 Demonios?


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź