Fernando Colunga i William Levy, dwóch aktorów a ta sama postać


Podczas gdy Colunga występuje w  dla , Levy kieruje obsadą  w Hiszpanii, oba projekty oparte są na klasycznym dziele Alejandro Dumasa

będzie miało premierę swojej serii w 2023 roku, z wiodącą rolą Fernando Colungi w , melodramacie z epoki inspirowanym klasyczną powieścią Alejandro Dumasa.

Ale niezapomniany bohater udanych melodramatów, takich jak Mañana es para siempre, czy Soy tu dueña nie jest jedynym łamaczem serc telenoweli, który przeniesie tę mityczną historię na mały ekran.


Telemundo

Co ciekawe,  nagrywa także w Hiszpanii jako główny bohater obok Esmeraldy Pimentel, miniserial, który adaptuje klasykę Alejandro Dumasa do obecnego wszechświata.

„Od dawna chciałem nakręcić projekt w Hiszpanii i nadszedł , historia, którą kocham od dziecka, jest to dla mnie szczególnie ważne przeżycie” – powiedział o tym kubański pracujący przy międzynarodowej produkcji Secuoya Studios. w przeciwieństwie do tej z Colungą, zostanie wydana na platformie streamingowej Pantaya.


SEQUOIA STUDIOS

 Levy gra tragicznego antybohatera walczącego z establishmentem. Tworzy enigmatyczną postać, która wpada w oczy opinii publicznej i budzi podejrzenia elity, która nie jest świadoma pochodzenia jego fortuny oraz jego przeszłości.Miniserial, którego nagrania odbywają się w różnych miejscach Madrytu i Wysp Kanaryjskich, ma mieć w sumie z sześcć odcinków.

Montecristo to ekscytujący projekt. Odniesienie się do współczesnego przeobrażenia tego uniwersalnego klasyka jest wielkim wyzwaniem. Moim podstawowym celem jest przedstawienie na obrazach nieustającego dylematu bohatera. Wizualizuj jego sprzeczności i wewnętrzny konflikt” – powiedział Alberto Ruiz Rojo, który zarządza projektami. „W tym celu wybraliśmy elegancką estetykę, zawsze starając się symbolizować jej dwoistość, poprzez podkadrowanie, odbicia, kompozycje geometryczne w określonych przestrzeniach… Ekspresjonizm, który mówi nam o tym, jak żyją i co czują bohaterowie”.

Udostępnij
Sprawdź także  Znany francuski aktor dołącza do trzeciego sezonu '¿Quién mató a Sara? / Kto zabił Sarę?'

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź