En el nombre de Rocío: Telecinco wyznacza datę premiery kontynuacji „Rocío”Niewiele pozostało do kontynuacji „”. Seriale dokumentalne  odniosły tak duży sukces, że należało się spodziewać, że kanał znajdzie jakiś sposób na zapewnienie ich ciągłości. Na tym opiera się „” , drugi którego premiera jest zaplanowana w wielkim stylu.

Otwarta premiera

W „” ponownie pojawi się , ale tym razem skupi się bardziej na rodzinie swojej matki i zagłębi się w członków tej części klanu . W zeszłym tygodniu ogłosiło, że premiera w Mitele Plus będzie miała miejsce w czwartek, 16 czerwca, a teraz potwierdzono, że ​​zostanie wypuszczona na antenę free-to-air w piątek, 17 czerwca.

Co więcej: sieć planuje podwójną premierę, więc już w najbliższy piątek wyemitują dwa odcinki długo oczekiwanego serialu. Odcinki 0 i 1 można zobaczyć najpierw na Mitele Plus, platformie płatniczej Mediaset à la carte, a od 22:00 w Telecinco, w specjalnym wydaniu.

Po tej ambitnej premierze w każdy piątek wyprodukowany przez La Fábrica de la Tele będzie emitował cotygodniowy odcinek

Udostępnij
Sprawdź także  'Los protegidos: El regreso' pokazuje swój pierwszy zwiastun: superpotężna rodzina z Antena 3 powraca dziesięć lat po zakończeniu serii

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź