El Cartel de los Sapos, es origen: bije rekordy w Kolumbii


Superserial Televisión szybko stał się światowym hitem po premierze w serwisie (w Polsce niedostępny?), a teraz zrobił to samo w Kolumbii


Dotarcie do ponad 3 milionów widzów podczas premiery w kolumbijskim Prime Time nie jest łatwym zadaniem i tylko najlepsi mogą to osiągnąć, jak ma to miejsce w przypadku .

Według Kantara Ibope, osiągnęła wyczyn 38,8 udziału i 6,1 punktów w rankingu w swoim pierwszym występie, więc może zostać ochrzczona jako wielki zwycięzca.Tak więc historia niebezpiecznych braci Villegas, szefów najbardziej przerażającego kartelu w kraju, uplasowała się bardzo dobrze, co skomentowała Lisette Osorio, wiceprezes ds. biznesu międzynarodowego w Television.

„Podczas podróży, którą przebyliśmy w tworzeniu i rozwoju tego gatunku, potwierdziliśmy, że seriale, takie jak ta, opowiadające o ostatecznych i transcendentalnych momentach w historii kraju, są bardzo udane. Ta wersja podejmuje uniwersum udanych serii „El Cartel 1” i „El Cartel 2”, które obiegły świat i zostały sprzedane do ponad 180 krajów, aby przedstawić interpretację wydarzeń, które zmieniły nasze społeczeństwo. ”, zawęziła.

Udostępnij
Sprawdź także  „Byłam bardzo wdzięczna”: Dulce Maria opowiedziała o swoim macierzyństwie

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź