Dwie telenowele, które Telemundo zaprezentuje premierowo w drugiej połowie roku


Największą popularność sieci latynoskiej cieszą się obecnie tureckie dramaty, ale dwie oryginalne już zbliżają się do gwiazdorskiego programu


Tureckie  przejęły czas największej oglądalności w . Hiszpańska sieć ma obecnie dwie tureckie produkcje w swoim czasie największej oglądalności: Amor valiente / Meandry uczuć Infiel, w których występuje m.in. występ Cansu Dere, niezapomnianego Zeynepa z Madre.

Ale chociaż nie ma ich teraz na antenie, wkrótce znów pojawią się na ekranie.

Sieć planuje premierę dwóch oryginalnych produkcji w drugiej połowie roku, zgodnie z tym, co Telemundo powiedział niedawno dla People en Español.

/ 3 jest jedną z nich. Trzeci popularnej superserii z Kate del Castillo wyląduje w nadchodzących miesiącach w najlepszym czasie antenowym Telemundo


Telemundo

„To, co czyni ten jeszcze bardziej wyjątkowym, to fakt, że odbywa się on w Ameryce Łacińskiej. Widzowie będą mogli podziwiać najbardziej charakterystyczne i spektakularne miejsca w regionie oraz poczuć się jak w domu, towarzysząc Teresie Mendozie w tej nowej i szokującej scenie.” – tak Marcos Santana, prezes Telemundo Global Studios, powiedział w zeszłym roku o tej nowej odsłonie, która przeskakuje o 4 lata w porównaniu z końcem poprzedniego sezonu.

Inną oryginalną produkcją, która wyląduje w głównym przedziale czasowym latynoskiej sieci przed końcem roku, jest melodramat .


Telemundo

Iván Sánchez, niezapomniany „Galicjanin” z , i Angélica Celaya są bohaterami tej serii, która oznacza powrót do roli antagonistycznej Catherine Siachoque, która ostatnio zaskoczyła wielu, ogłaszając, że studiuje w Szkole Biznesu na Harvardzie.

„To prawdziwa historia miłosna, która trafi prosto do serca publiczności, która zobaczy swoje odbicie w postaciach borykających się z wyzwaniami i problemami rodzinnymi, gdzie miłość będzie kluczem do pokonania wszystkiego” – powiedziała Karen Barroeta, Telemundo.

Sprawdź także  To „Amarres”, pierwsza oryginalna meksykańska produkcja HBO Max, która pojawi się w sierpniu

Historia, nagrana w zeszłym roku w studiach Telemundo Center w Miami, opowiada o Ricardo (Sánchez), człowieku zdradzonym przez swojego najlepszego przyjaciela, który próbuje go zabić, aby przejąć jego firmę i rodzinę, której nigdy nie miał. Ale 15 lat później powróci, chcąc odzyskać to, co do niego należy, przyjmując dla tego nową tożsamość. (Czy nie brzmi to znajomo? Jakby kolejna reinkarnacja Monte Cristo w innej odsłonie)

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź