Corazón Guerrero Vs Valientes:  bohaterowie oryginalnej wersji kontra remake TelevisaUnivision


już jakiś czas temu zagościło w Las Estrellas, chociaż wielu zapewnia, że ​​nie ma to nic wspólnego z oryginałem,


Premiera , w której wystąpili i , odbyła się 28 marca 2022 roku w Las Estrellas, odkurzając to, co , i Mariano Martínez pokazali w oryginalnej wersji, zatytułowanej .

I to właśnie argentyńska emitowana przez El Trece i wyprodukowana przez Pol-kę, której premiera odbyła się 9 lutego 2009 roku, ma swoich fanów, którzy z pasją jej bronią.

Dlatego przedstawiamy porównanie bohaterów obu melodramatów, aby miłośnicy telenoweli mogli wyciągnąć własne wnioski.

Kto jest lepszy? Tak wyglądają bohaterowie Corazón Guerrero na tle tych z oryginalnej wersji, Valientes

jako Leonardo „Leo” Sosa kontra jako Jesús Guerrero

Leo jest najstarszym z braci, twardym człowiekiem, ale pewnym siebie. Ta postać zmieni swoje imię na Jesús Guerrero, człowieka, który przysiągł zjednoczyć swoich braci i nigdy nie zapomni imienia tego, który spowodował śmierć jego ojca i zniszczył jego rodzinę.


jako Alma Varela vs jako Mariluz García

Alma jest zdeterminowana, ale szlachetna, jej serce jest tak wielkie, że może wszystko wybaczyć, teraz w Corazón Guerrero widzimy ją jako Mariluz, zdeterminowaną i niezależną młodą kobietę, która nie daje się ugiąć przeciwnościom losu.

Mariano Martínez jako Segundo Sosa vs. Christian de la Campa jako Samuel Guerrero

Drugi Sosa to środkowy brat, robotnik, pokorny i uległy. Zawsze zrobi to, o co go proszą, bez sprzeciwu. Odrodzi się w Samuelu Guerrero, człowieku, który również jest wojownikiem, a życie zadało mu wiele ciosów, ale to nie ograniczyło jego niewinności i dobroci.


Eleonora Wexler jako Juana Gómez Acuña vs Altair Jarabo jako Carlota Ruíz Montalvo

Juana Gomez to piękna kobieta, ale pełna kompleksów, czuje, że zasługuje w życiu na więcej niż to, co ma i zrobi wszystko, aby to osiągnąć. Carlota Ruíz Montalvo jest tak samo manipulująca, jeśli nie bardziej, ponieważ jest zdolna zrobić wszystko, aby osiągnąć to co chce.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź