Co oglądać w letnie wieczory – filmy czy seriale?


Letnie wieczory to doskonały czas, by wykorzystać swój abonament TV i Internet, by obejrzeć ciekawe seriale i filmy na które podczas zimy i wiosny nie było czasu. W upalne dni, kiedy słońce pali zbyt mocno, a upał nie zachęca do aktywności fizycznej warto swój czas poświęcić na najnowsze filmy i seriale, można też wrócić do klasyki i obejrzeć największe hity z poprzedniego wieku!

Co wybrać seriale czy filmy?

Przede wszystkim trzeba określić, ile ma się czasu. Film zajmuje zazwyczaj od 1,5 do 2,5 godziny, a zazwyczaj ma kilkanaście odcinków, a nawet kilka ów, których obejrzenie zajmie o wiele więcej czasu. Jeśli planujemy oglądanie przez długi czas aż do późnego wieczora warto wybrać seriale, które niesamowicie wciągają swoją fabułą i każdy kończący się odcinek zachęca do obejrzenia następnego.

Często powrót do ulubionego i serialu jest wygodniejszy niż poszukiwanie filmów. Znana serialowa fabuła i jakość wykonania bronią się za każdym razem podczas przeszukiwania platform. Jednak koniecznie trzeba sprawdzać co nowego można obejrzeć. Czasem warto przeglądać program TV i Internet, bo zdarzają się tu niesamowite filmowe perełki i nie chodzi tylko o nowe filmy, które wyszły właśnie z kin. Często można zobaczyć ulubione filmy czarnobiałe lub z lat naszego dzieciństwa do których warto wracać.

Seriale w Internecie do obejrzenia latem

Wybierając wieczorny repertuar koniecznie trzeba dopasować tematykę do swojego gustu i nastroju. Młodzież chętniej obejrzy „Stranger Things” niż „Grę o tron”. Choć oba seriale są niezwykle ciekawe i wciągające, jednak przeznaczone są dla zupełnie innej publiki. Korzystając z platform Internetowych samodzielnie możemy decydować o trybie oglądania. Tu możemy oglądać odcinek za odcinkiem robiąc tylko krótkie przerwy na wizytę w kuchni. Oglądając seriale w ten sposób można się mocno wciągnąć, ale też skończyć w dowolnej chwili i powrócić do bohaterów innego dnia. Seriale, które warto zobaczyć podczas tych wakacji to:

  • The Mandalorian
  • Obi-Wan Kenobi
  • The Umbrella Academy
  • Stranger Things
  • WandaVision
Sprawdź także  Lody jak dawniej, czyli jak kiedyś wyglądała lodomania?

A to tylko kilka propozycji, które można zobaczyć na platformach telewizyjnych. Oprócz tych tytułów jest jeszcze mnóstwo innych ze świata fantastyki, która jest niezwykle popularna, oraz historycznych seriali, których kostiumy zapierają dech w piersiach.

Filmy do obejrzenia w letnie wieczory

Gdy cały dzień doskwierał upał miło usiąść wieczorem i zobaczyć dobry film. Latem miło jest oglądać produkcje z wakacyjnym klimatem, w których bohaterowie zakochują się i przeżywają ciekawe przygody. Najlepsze tytuły na lato to:

  • Pod słońcem Toskanii
  • Najgorsze, Najlepsze wakacje
  • Niebiańska plaża
  • Rzymskie wakacje
  • Szef

Takie lekkie filmy pozwolą bez problemu poczuć klimat wakacji, kto wie może zainspirują do rozpoczęcia jakiejś letniej przygody, która przerodzi się w wielką miłość? Jednak każdy lubi inny rodzaj filmów, latem można oglądać też fantastykę oraz mrożące krew w żyłach horrory, szczególnie takie, których akcja rozgrywa się podczas obozów lub wakacji nad jeziorem.

Artykuł napisany przez FastInternet.pl

Artykuł

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź