Black Eyed Peas i Shakira współpracują przy „Don’t You Worry”


Dzięki „Don’t You Worry” i Guetta zdobywają kolejne poziomy w międzynarodowym sukcesie


Sześciokrotnie nagrodzone Grammy ikony muzyki, czyli   powraca z nowym singlem „Don’t You Worry” wraz z Shakirą i Davidem Guettą.

To już drugi raz, kiedy Black Eyed Peas i kolumbijska oraz autorka tekstów współpracują ze sobą. Ich najnowsza , „Girl Like Me”, otrzymała złoty certyfikat RIAA i zgromadziła ponad 500 milionów streamów.

ponownie łączy również Guettę i Black Eyed Peas, którzy po raz pierwszy współpracowali w 2009 roku przy światowym hicie „I Gotta Feeling”.

W „Don’t You Worry” Black Eyed Peas, i Guetta awansują razem w międzynarodowym przeboju, który ma przesuwać granice gatunków. Każdy z nich wypełnia utwór charakterystycznym smakiem, łącząc w letni hymn, który jest tak gorący, jak tylko się da.  reżysera X doskonale przenosi tę energię na ekran.

W 2020 roku Black Eyed Peas ujawnili swój „Translation” po ośmioletniej przerwie. Produkcja wspięła się na 3 miejsce na liście Billboard Top Latin Albums i zdobyli podwójną platynę z „RITMO (Bad Boys For Life)” z J Balvinem, złotą płytę za „Mamacita” i złotą płytę za „Girl like me” z Shakirą. Variety podsumowała to stwierdzeniem: „BEP znalazł nowe poczucie przygody”. 


Udostępnij
Sprawdź także  Chenoa, Edurne, India Martinez czy Miriam Rodriguez w „ÚNICAS”, wydarzenie na rzecz równości

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź