Anuel AA poślubił Yailin


Para uczyniła swój związek oficjalnym na Instagramie w styczniu


 i związali się na zawsze. Oboje pojawili się w mediach społecznościowych w piątek (10 czerwca), aby ogłosić, że powiedzieli sobie „tak” i są oficjalnie mężem oraz żoną.

„Wszystko jest w rękach Boga” – napisał 29-letni artysta z Portoryko, który uchwycił moment, w którym zostali ogłoszeni mężem i żoną. „Słowa nie mają już znaczenia” – dodał, publikując wiele emotikonów, w tym serca i pierścionek z brylantem.

W marcu para wypuściła pierwszą w historii współpracę, zatytułowaną „Si Tu Me Busca”, która zajęła 12 miejsce na liście Billboard 's Latin Digital Song Sales chart (z dnia 16 kwietnia).

„Kocham cię. Nigdy nie wyobrażałem sobie tego momentu ani tego, jak by to było. Dziękuję za wejście w moje życie i danie mi tego szczęścia, kiedy żyję z tobą. Mam nadzieję, że to potrwa lata i lata. Razem. Dajemy sobie nawzajem całą miłość na świecie. Dziękuję za uczynienie mnie swoją żoną” – napisała 19-letnia artystka, która pochodzi z Dominikany i jest artystycznie znana jako „La Más Viral”.

Anuel i Yailin ogłosili swój związek na Instagramie w styczniu, niecały rok po tym, jak on i Karol G potwierdzili, że się rozstali.

Niedawno artysta i raper ogłosił, że rusza w tym roku w trasę, przedstawiając swoją światową trasę koncertową Las Leyendas Nunca Mueren w 2022 r., nazwaną tak na cześć trzeciego albumu studyjnego, który w grudniu zadebiutował na pierwszym miejscu listy Top Latin Albums.

Poniżej zobacz moment, w którym Anuel i Yailin zostali oficjalnie ogłoszeni mężem i żoną.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź