Ana Brenda i Fernando Colunga debiutują w Telemundo z 'El Conde’: zobacz pierwsze zdjęcia


Meksykańska i meksykański łamacz serc występują w nowym melodramacie z epoki hiszpańskiej, który jest już nagrywany w Meksyku


Ana Brenda Contreras i  są gwiazdami : amor y honor, nowego melodramatu z epoki od , który zadebiutuje w hiszpańskiej sieci . Do tej pory aktorzy z powodzeniem rozwijali swoją karierę w TelevisaUnivision.

ujawniło w ten czwartek pierwsze zdjęcia Contreras i Colungi jako wiodącej pary tej historii, która wyląduje na ekranach w 2023 roku w czasie największej oglądalności w telewizji latynoskiej a nagrania rozpoczęły się w zeszłym tygodniu w Meksyku.

„Jak samo życie, które może zmieniać się radykalnie z jednej chwili na drugą, kiedy wydaje się, że szczęście i miłość nas w tym momencie opuszczają, sprowadza się do zaufania, wiary i nadziei” – powiedział Colunga w komunikacie prasowym, który wydał. ostatnio. „Jest to esencja nowego projektu : amor y honor, w którym każdy z nas uczestniczy z wielką miłością każdego dnia, gdyż ma pragnienie, aby publiczność żyła, cieszyła się i była pasjonatem całej tej ekscytującej historii”.


| ŹRÓDŁO: TELEMUNDO

Ze swojej strony bohaterka odnoszących sukcesy telenoweli, takich jak Corazón indomable y La que no podía amar, skomentowała: „Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna, że ​​mogę być częścią tej wspaniałej produkcji i zagrać w tym klasyku u boku Fernando Colungi wraz z tą obsadą. Pierwsza klasa. Dla mnie to zaszczyt dzielić się scenografią z innymi aktorami, którzy są wybitnymi postaciami w gatunku melodramatu. Jestem pewna, że publiczności spodoba się ta fascynująca historia… i będzie świadkiem ewolucji kobiet i jej blasku, a także zobaczy magię epoki poprzez kostiumy i fryzury”.


Ana Brenda | ŹRÓDŁO: TELEMUNDO

W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się także Marjorie de SousaSergio SendelChantal Andere i Víctor GonzálezHelena RojoOmar FierroJavier Díaz Dueñas i Manuel Navarro.

Sprawdź także  Amor dividido: pierwsze zdjęcia i szczegóły nowej telenoweli Gabriela Soto

W głównej obsadzie znaleźli się Alejandro AvilaSergio ReynosoMario LoriaLeticia PerdigonEnoch LeañoErika de la RosaRoberto RomanoUriel del ToroJason RomoPatricia MartinezAntonio FortierJessica CochSarai MezaXabiani Ponce LionJob OrchardAnnie Hair i Lu Rosette.

Zainspirowany klasyczną powieścią Alejandro Dumasa,  to historia z epoki, która rozpoczyna się w latach 30. XX wieku intensywną historią miłosną między Alejandro Gaitánem (Colunga), skromnym młodym chłopem, a Marianą (Contreras), piękną i niespokojną panienką. Ale Josefina de Zambrano (Chantal Andere), macocha Mariany, i Gerardo Villarreal (Sergio Sendel) postanowią zmienić tę historię miłosną w prawdziwe piekło.


ŹRÓDŁO: TELEMUNDO

Alejandro zostanie oskarżony o podwójne zabójstwo i zostanie przeniesiony do lochu na odległej wyspie na Oceanie Spokojnym. Tam pozna Amadora Guzmána (Manuel Navarro), hiszpańskiego szlachcica odsiadującego tam dożywocie. Amador wyjawia mu, że ma ukryty skarb i przed śmiercią daje mu swoją fortunę.


ŹRÓDŁO: INSTAGRAM ANA BRENDA

Kiedy Alejandro udaje się uciec w latach 50-tych, z ogromnym majątkiem wraca do San Jacinto, gdzie odkrywa, że ​​Mariana poślubiła Gerardo i że został on pozostawiony na pewną .

Postanawia więc zrealizować plan, aby wymierzyć sprawiedliwość tym, którzy go zdradzili, zwłaszcza Marianie, która jego zdaniem jest częścią tego spisku. Alejandro powraca jako potężny hrabia Joaquín de Montenegro i będzie to początek niebezpiecznej zemsty na osobach odpowiedzialnych za jego 17 lat niesprawiedliwego uwięzienia.


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź