Amazon Prime Video: Calle y Poché pojawią się na platformie z serialem dokumentalnym


wskazał, że ten nowy projekt pokaże grupę wschodzących talentów


 ogłosiło, że kolumbijskie gwiazdy Calle i Poché dołączą do międzynarodowego katalogu platformy za pośrednictwem serialu dokumentalnego  w którym influencerki podzielą się aspektami swojego życia i najbliższych kręgów w świecie rozrywki.

Prime Video wskazał, że ten nowy projekt pokaże grupę wschodzących talentów, wszystkich przyjaciół z dzieciństwa z tej samej szkoły teatru muzycznego „Misi” , w kluczowym momencie ich kariery, kiedy dzielą się swoimi marzeniami i stają się dorosłymi.

Wśród talentów, które biorą udział w serialu, są artyści muzyczni i bliźniacy, Las Villa; dyrektor artystyczny, producent i manager artystyczny Juancho Muñoz; gospodarze podcastu, Juliana Sedán i Daniela Abisambra; śpiewaczka operowa Mariana Camacho; architekt, który został tancerzem i piosenkarzem Juanem Gonzálezem; profesjonalny tancerz i choreograf Alejandro Valencia; a także twórca treści Kim De Sutter.

dokumentalny będzie się składał z ośmiu 40-minutowych odcinków i skupi się na Danieli Calle i Maríi José Garzón, lepiej znanych jako , oraz ich bliskim kręgu przyjaciół.

Prime Video planuje międzynarodową premierę tej serii  w 2023 roku jako produkcja Studios i 3Ball Productions, siostrzanych firm Latin World Digital i Dhana Media oraz Miracol Media. W tej chwili nie jest jeszcze ogłoszona konkretna data.  

Kim są Calle i Poche?

to piosenkarki, autorki piosenek i prowadzące kanału  z ponad 7,56 milionami obserwujących, na który często przesyłają treści.

Współorganizowały MTV Millennial Awards wraz z Luisem Gerardo Méndezem, a także wydały w 2019 roku książkę zatytułowaną „Sí, si es contigo” . Dodatkowo w duecie otrzymały nagrodę „E! People’s Choice Award” w 2021 r. jako latynoski influencer roku.


Udostępnij
Sprawdź także  „Paquita Salas” powróci z czwartym sezonem: „Nie wiemy jak i gdzie”

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź