5 faktów, o których powinieneś wiedzieć o 'Mujer de nadie’


Las Estrellas i Univision szykują się do premiery  w tym miesiącu i powinniście o tym wiedzieć przed debiutem


Po kilku miesiącach intensywnej pracy nowa adaptacja  / Grzesznicy jest gotowa do emisji. 

W niedawnym wywiadzie , producentka serii, przyznała się do wyzwania związanego z realizacją telenoweli. 

„To tradycyjna , co jest dla dla mnie dużym wyzwaniem, bo tak naprawdę byłam skupiona na innym, bardziej policyjnym gatunku. Ale zdecydowałam się nakręcić tę telenowelę, ponieważ po pandemii nasza publiczność była bardzo poruszona, więc szukam historii, która nie jest tak skomplikowana” – wyjaśniła. 

Podkreślił również, że  to historia miłosna z antagonistami i mówi o silnej kobiecie. Fakty, które warto poznać przed premierą 

1- Jest to adaptacja /  

Producentka wspomniała, że ​​przy tworzeniu Mujer de nadie nie trzymała się kilku elementów oryginalnej historii, ale także połączyła wiele postaci i zaktualizowała niektóre punkty scenariusza, biorąc pod uwagę, że ma tylko 45 odcinków. 


2- Bieżące wydarzenia wprowadzone do serii

zajmuje się kwestią upodmiotowienia kobiet i równości płci jako głównych tematów.


3- Protagoniści 

Nowa adaptacja Amarte es mi pecado ma w swoich szeregach gwiazdy: Livię Brito i Marcusa Ornellasa jako głównych bohaterów.


4- Historia 

Fabuła opowiada o Lucíi, pięknej młodej kobiecie, która jako mała dziewczynka straciła matkę. Zaopiekował się nią jej ojciec, więc razem zbudowali bardzo bliski i pełen miłości związek. Jej największą pasją jest produkcja naczyń talavera, a wielkim pragnieniem odnalezienia miłości.


5- Data premiery

Premiera zaplanowana jest na 13 czerwca na Las Estrellas i 28 czerwca na Univision.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź