Związki w prawdziwym życiu aktorów 'Pálpito’


Dowiedz się, kim są partnerzy ów tworzących obsadę popularnego serialu /


Dzięki intensywnemu trójkątowi miłosnemu między Camilą, Simónem i Zacaríasem publiczność była zainteresowana poznaniem więcej szczegółów na temat prywatnego życia ów, którzy po mistrzowsku grają te postacie w opowiadaniu napisanym przez Leonarda Padróna.

W tym sensie dowiedz się, kim są pary w prawdziwym życiu aktorów, którzy tworzą obsadę.

i  

Oprócz bycia parą w , aktorzy tworzą solidne małżeństwo w prawdziwym życiu. W wywiadzie powiedział, że poznał Margaritę Muñoz, gdy miał 17 lat, ale miłość przyszła później, gdy spotkali się ponownie podczas projektu, który nagrywali w Kolumbii. 

Pomimo tego, że są dyskretni w swoim życiu prywatnym, oboje zazwyczaj dedykują sobie nawzajem pełne miłości wiadomości w sieciach społecznościowych. 


Ana Lucia Dominguez i  

Bohaterka Pálpito od ponad dekady jest żoną aktora Jorge Cárdenasem. Po połączeniu życia w małżeństwie wspomnieli, że chcą zostać rodzicami, ale od tego czasu minęło kilka lat i nadal tak się nie stało. 


i Kathy Saenz 

Od ponad 15 lat odtwórca Zacaríasa w Pálpito dzieli swoje życie z Kathy Sáenz. Początkowo ich zaloty wywołały wiele krytyki ze względu na różnicę wieku, ale dziś są jedną z najbardziej stabilnych par w kolumbijskiej rozrywce. 

Aktorzy poznali się, gdy zagrali w Juegos prohibidos, ale w tym czasie była żoną Sammy’ego Bessudo, a on miał dziewczynę. 

Pod koniec nagrań postanowili otworzyć się na temat swoich uczuć i wtedy zdali sobie sprawę, że oboje czują to samo. 


Juan Fernando Sanchez i Nina Rodriguez 

Para potwierdziła swój związek we wrześniu r. i pobrała się na początku kwietnia 2022 r. Ceremonia odbyła się w regionie kawy, niedaleko miasta Pereira w Kolumbii, gdzie uczestniczyły znane postacie z serialu, w tym Jorge Celedón i Laura Tobon.

Sprawdź także  To postać Williama Levy'ego w serialu Pantaya „Montecristo”

Emiliani i Sergi Canos 

Ostatni związek aktorki był z piłkarzem Sergim Canósem. Jednak do tej pory w tym roku nie opublikowali wspólnych zdjęć na Instagramie, jak kiedyś. Ostatnie wspólne zdjęcie znajduje się na profilu Valerii Emiliani i pochodzi z 3 września 2021 roku. 


Jacqueline Arenal 

Kubanka, która gra matkę w Pálpito , zaręczyła się w grudniu 2021 roku. Choć stale udostępnia zdjęcia w towarzystwie swojego partnera, wolała zachować anonimowość jego nazwiska. 


Moises Arizmendi i Lourdes Echeverria

Po rozwodzie z Lourdes Echeverríą, z którą ma syna Lucio, aktor nie był widziany z nikim innym i nie potwierdził, że jest w innym związku. O swoim życiu prywatnym mówił tylko raz w roku, kiedy zapewnił, że „dzisiejszy świat jest stworzony dla singli”. 


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź