Star+ przedstawia pierwszą zapowiedź 'Santa Evita’


Wyprodukowany przez Salmę Hayek i José Tameza oryginalny śledzi intrygującą historię zabalsamowanego ciała Evy Duarte de Perón, granej przez Natalię Oreiro.  oparty jest na książce o tej samej nazwie autorstwa argentyńskiego pisarza Tomása Eloya Martíneza


Z zaledwie trzydziestosekundowym zwiastunem i oficjalnym plakatem  zaprezentował , serial który wkrótce pojawi się na platformie dla całej Ameryki Łacińskiej i świata.

Długo oczekiwana , wyreżyserowana i współprodukowana przez Non StopSalmę Hayek i José Tameza, śledzi historię zabalsamowanego ciała mitycznej argentyńskiej pierwszej damy Evy Perón. W filmie fabularnym występuje znana międzynarodowa prowadzona przez Natalię Oreiro (Eva Perón), Ernesto Alterio (Coronel Moori Koenig) i Diego Velázqueza (Mariano), ze specjalnym udziałem Francesc Orella (Dr Pedro Ara) i Darío Grandinetti jako Juan Sunday Peron.


WYPRODUKOWANY PRZEZ SALMĘ HAYEK „” OPOWIADA HISTORIĘ ZABALSAMOWANEGO CIAŁA EVY PERÓN

Ta oryginalna produkcja , oparta na bestsellerze „Santa Evita” argentyńskiego pisarza Tomása Eloya Martíneza, opowiada intrygującą historię zabalsamowanego ciała Evy Perón po jej śmierci, które czekało na pochowanie przez trzy lata. W 1955 roku argentyńskie siły zbrojne obaliły ówczesnego prezydenta Juana Domingo Peróna i przez 16 lat ukrywały ciało Evity, aby nie stało się bronią przeciwko reżimowi. Przed śmiercią Eva stała się potężną postacią polityczną jako żona generała Perona, a jej wędrujące niepogrzebane zwłoki wpływały na politykę kraju przez ponad dwie dekady.


OFICJALNY PLAKAT PROMOCYJNY „SANTA EVITA”

 była jedną z najbardziej wpływowych postaci XX wieku zarówno w Argentynie, jak i na świecie. Wokół niej pisano filmy, książki, seriale, a nawet musical, choć w tym przypadku centrum nie jest jej osoba, ale jej martwe ciało.

„Santa Evita” to opowieść o ciele bez grobu i legendzie, która się z nim narodziła. Serial ma 7 odcinków, które już niedługo zadebiutują w Star+. 

Sprawdź także  Ile lat mają aktorzy „Rebelde” w prawdziwym życiu?

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź