Natti Natasha: Partner piosenkarza zostaje skazany na ponad trzy lata więzienia


, Natti Nataszy, został skazany na trzy lata więzienia i musi zapłacić grzywnę w wysokości 150 tysięcy dolarów


We wtorek sąd w Portoryko skazał Raphy Pinę, partnera piosenkarki , na trzy lata i pięć miesięcy, po tym, jak został uznany za winnego przestępstwa nielegalnego posiadania broni.

Wiadomość została ogłoszona za pośrednictwem lokalnego programu „El nuevo día”. Producent muzyczny  zgłosił się do federalnego sądu okręgowego w Hato Rey w Portoryko, aby rozpocząć 41-miesięczny wyrok pozbawienia wolności nałożony na niego przez sędziego federalnego Francisco Besosę za nielegalne posiadanie broni palnej, która była przechowywana w jednej z jego posiadłości w Caguas.

Oprócz kary więzienia Raphy będzie musiał zapłacić 150 tys

Podczas rozprawy Pina kilka razy zalała się łzami, najpierw gdy lamentował nad tym, że jego wizerunek zostanie splamiony na całe życie, a później, gdy wspomniał o wielkiej miłości, jaką darzy swoją rodzinę, której nie będzie mógł zobaczyć przez długi czas.

Reaggetonero Daddy Yankke był obecny na odczytaniu wyroku i oczywiście , która nie mogła uniknąć łez słysząc werdykt sędziego, nawet jej narzeczony przytulił ją po wysłuchaniu opinii.

„Jesteśmy z nim, wspierając go. To człowiek, który daje zatrudnienie, to człowiek, który zawsze zatrudnia wielu Portorykańczyków, humanitarny, zawsze wszystkim pomaga. Będziemy kontynuować to. Bez względu na to, co się stanie, zawsze tam będziemy”, opublikował El Tiempo o tym, co zostało wyrażone przez portorykańskiego gracza i partnerkę Piny.

Rafy i jego problemy z prawem

Przypomnijmy, że w 2015 roku Rafael Antonio Pina Nieves, prawdziwe nazwisko biznesmena, przyznał się do oszustwa bankowego i został skazany na dwa lata nadzorowanego zwolnienia, za co zakazano mu noszenia lub posiadania jakiejkolwiek broni.

Jednak pod koniec 2021 r. i po przeszukaniu jednej z jego posiadłości w prowincji Caguas w Portoryko, władze odkryły dwie sztuki broni palnej, w tym jedną przygotowaną do automatycznego odpalenia, 526 pocisków 10 różnych kalibrów i kilka tysięcy dolarów w gotówce.

Ze swojej strony, zaledwie kilka minut temu, Pina udostępnił kilka wiadomości w swoich relacjach na Instagramie, w których uświadamiał swoim obserwatorom, że postępuje zgodnie z władzami i zapewnia, że ​​pomimo werdyktu udowodni swoją niewinność. „Jestem w drodze, aby się oddać. Nie ufaj nikomu, bo ludziom przeszkadza szczęście innych ludzi. Sprawiedliwość chce ze mnie zrobić pieprzonego przestępcę, jeszcze raz im pokażę, jak bardzo się mylili”.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź