“Las Bravas F.C.”, spojrzenie na kobiecą piłkę nożną


Premiera serialu o towarzystwie z Mauricio Ochmannem, Iranem Castillo i Aną Valerią Becerril (póki co, nie w Polsce)


Dziś w premierę ma  „Las Bravas FC”, dramat, w którym zagrają: , , Mauricio Barrientos, , Mariané Cartés i Esmeralda Soto. Póki co, nie ma informacji o premierze serii w Polsce.

Mauricio Ochmann gra „Roberto Casasa”, najlepszego meksykańskiego piłkarza, który grał w Europie, a który z powodu kontuzji traci wszystko i dlatego jest zmuszony wrócić do rodzinnego miasta, aby trenować „Las Bravas FC”, kobiecą drużynę, która wydaje się mieć małą wiarę we własne siły. Jednak przeniesienie tych dziewcząt na inny poziom będzie jego zbawieniem, aby mógł spłacić dług, jaki ma w hiszpańskim skarbcu.

„Jest piłkarzem z zawodu, człowiekiem, który zrobił karierę ambicją, sławą, próżnością i ego, i ma tę podróż odkupienia i zmierzenia się z samym sobą oraz powrotu do korzeni, do swojego prawdziwego pochodzenia. Było mi bardzo fajnie reprezentować „Roberto” z pomocą Ariela Winograda, reżysera, który wydaje mi się niesamowity w tym, jak opowiada swoje historie, i ze wspaniałym zespołem z „Las Bravas”… poznałem niesamowitych kolegów, niesamowite aktorki. To był zaszczyt pracować z maestro José Sefami”.

Mariané Cartés jest jedną z „Las Bravas”. Twierdzi, że zagłębienie się w historię tych dziewcząt oznacza uwidocznienie kobiecej piłki nożnej: „W Meksyku jest bardzo dobrze… Potrzebuje większego wsparcia i większej liczby widzów. Myślę, że „Las Bravas” to niesamowita , która skupia się na kobiecej piłce nożnej, a osobiście, dzięki postaci, którą stworzyłem „Majo”, miałam okazję pokazać, że miłość i pasja do sportu są bardzo ważne oraz fakt, że w Meksyku kobiecie trudno odnieść sukces jako piłkarka, ale przy wystarczającej i niezbędnej determinacji możemy zajść bardzo daleko, bo jest potencjał i talent”.

, która jest bramkarzem w serialu, mówi, że w „Las Bravas” występują zarówno aktorki, jak i dziewczyny: „ jest częścią naszej kultury, zbiorowej wyobraźni i wiele razy widzimy męską wersję piłki nożnej, ze względu na wszystko, przez co przechodzi (na przykład ). Myślę, że jeśli kobieca wyróżnia się czymś, to jest to sport, który jest uprawiany w społeczności i jako drużyna, grasz w nią z przyjaciółmi. Bardzo miło było poznać pasję i koleżeństwo z innymi aktorkami, ale także z innymi piłkarkami, więc zrobiliśmy bardzo dobre ćwiczenia, które można zobaczyć na ekranie; widz będzie obserwował, jak emocje narastają, aby zobaczyć zwycięstwo „Las Bravas” i zobaczyć cały ich proces rozwoju jako piłkarze”.

Sprawdź także  Nowa zapowiedź 'Maradona: sueño bendito', serial o życiu gwiazdy piłki nożnej

gra matkę Esmeraldy Soto, jednej z „Las Bravas”, i wyznaje, że czuje się bardzo dumna z udziału w opowieści o kobietach: „To , który promuje kobiecość i siłę, jaką kobiety mają w wielu sprawach. w tym przypadku do piłki nożnej, a to może zainspirować wiele kobiet, które mogą chcieć w nią grać i nie mają odwagi. Uwielbiam sposób, w jaki opowiedziana jest ta , świetnie się bawisz oglądając odcinki, ma niezwykłą jakość pod każdym względem, ze świetnymi reżyserami, fotografią, sztuką i wszystko jest super zadbane.

Esmeralda, którą ludzie znają z sieci społecznościowych, mówi, że chociaż była widoczna na platformach, jest aktorką i jest bardzo szczęśliwa, że ​​bierze udział w takim projekcie. „Pomimo tego, że jest to dramat, to bardzo dobrze, że jest kilku komików i jest w tym ich ślad”. I to, że Barrientos, lepiej znany jako „El Diablito” i Jerry Velázquez, jest również bardzo popularny w komedii, również bierze w tym udział.

Wreszcie Paola Cuarón, siostrzenica Alfonso Cuaróna, powiedziała, że ​​po oddaniu życia „Lorenie”, innej członkini „Las Bravas”, polubiła na przykład piłkę nożną, a przed nagrywaniem zaczęła trenować i grali w piłkę, ale też zrozumiała ważną lekcję: „Sport wydaje mi się bardzo piękny ze względu na to, co oznacza, czyli koleżeństwo”.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź