Kto będzie łamaczem serca Aracely Arámbula w nowej wersji La madrastra?


Meksykańska powraca do jako bohaterka nowej wersji udanej historii, w której ponad 15 lat temu zagrali Victoria Ruffo i César Évora


W 2005 roku Victoria Ruffo i César Évora podbili mały ekran jako bohaterowie , odnoszącej sukcesy telenoweli Televisy, która pobiła rekordy oglądalności i umocniła Ruffo oraz Évorę jako jedną z ulubionych par publiczności.

17 lat później historia Marii, kobiety, która została zwolniona z więzienia i ma cel: odzyskanie dzieci po tym, jak spędziła 20 lat w zamknięciu za zbrodnię, której nie popełniła, ożyje ponownie w nowej wersji, która już jest przygotowywany w obiektach San Ángel w Meksyku, w ramach produkcji  (La usurpadora).

, jak ogłosiła we wtorek na swoim Upfront, będzie zawierać wiodącą rolę , która powraca z tą historią do meksykańskiej firmy, która widziała, jak narodziła się jako gwiazda po jej udanym występie w .

Ale kto będzie jej towarzyszył?

 będzie jednym z ów, którzy będą towarzyszyć Arámbuli w tej nowej profesjonalnej przygodzie, której nagrania mają się wkrótce rozpocząć w Meksyku.


Google

W ostatnich latach chilijski zagrał w udanych telenowelach na TelevisaUnivision, w tym w nowej wersji La usurpadora i Imperium kłamstw.

Palacios niedawno zakończył nagrywanie melodramatu , gdzie wraz z Evą Cedeno i Gabrielem Soto utworzył wiodący trójkąt opowieści.


Google

Więcej o 

Po odbyciu 20-letniego wyroku za morderstwo, którego nie popełniła, Maria chce ponownie zobaczyć swoje dzieci, ale te myślą, że nie żyje. W ten sposób wyrusza na misję udowodnienia swojej niewinności. Jako powierniczka wszystkich skrywa tajemnice, które mogą złamać małżeństwa i konta bankowe, a nawet ujawnić prawdziwego zabójcę.

Udostępnij
Sprawdź także  Oficjalnie rozpoczęły się nagrania telenoweli 'Mujer de nadie' z Livią Brito i Marcusem Ornellasem 

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź