Hasta que la plata nos separe: jak wygląda obsada wersji z 2022r a obsada oryginału


ma wkrótce premierę nowej wersji telenoweli i ci aktorzy zagrają kultowe postaci z oryginalnej wersji


Historia Alejandry Maldonado i Raúla Méndeza powraca na ekrany 10 maja.

W nowej wersji występują Carmen Villalobos i Sebastián Martínez w towarzystwie obsady znanych ów.

, uważana jest za jedną z najlepszych kolumbijskich telenoweli i z tego powodu była przedstawiana już kilkukrotnie. Pierwsza została nagrana w Meksyku pod tytułem Hasta que el dinero nos separe, a druga została nakręcona w Chinach i nosiła tytuł Contrato de amor.

Oryginalna a obecna

Alejandra Maldonado

W oryginalnej wersji Hasta que la plata nos separe postać Alejandry Maldonado grała Marcela Carvajal, a teraz spada na barki Carmen Villalobos. Jest kierownikiem sprzedaży w salonie Ramenautos i wyróżnia się tym, że jest kobietą o wyrafinowanych gustach.


Rafael Mendez

Podobnie jak w oryginalnej historii wydanej w 2006 roku, Rafael Méndez jest charyzmatycznym, pracowitym człowiekiem o dobrym sercu, a przede wszystkim doskonałym synem. Víctor Hugo Cabrera po raz pierwszy ożywił tę postać, a teraz gra go Sebastián Martínez.


Vicky Parra – Vicky Pardo

Vicky, znana również jako La pajarita / Muszka, jest jedną z najzabawniejszych postaci. W opowieści jest dziewczyną Raúla Méndeza, kobietą kapryśną i manipulującą.  Liliana González zagrała tę postać 16 lat temu, a teraz jest nią Juliette Pardau.


Rubén Valenzuela – Luciano Valenzuela

Gustavo Ángel zagrał chłopaka Alejandry Maldonado w oryginalnej wersji Hasta que la plata nos separe. W momencie swojej premiery w 2006 roku postać ta stała się wielkim ulubieńcem publiczności, mimo że był złoczyńcą. W nowej wersji tę rolę przejmuje Gregorio Pernía.


La Generala

Katherine Vélez i Marcela Benjumea to dwie aktorki, które zagrały La Generala w telenoweli Hasta que la plata nos separe. Ta postać jest wiernym obrońcą przegranych spraw i zwraca uwagę na wszelkie złe traktowanie pracodawcy w celu zorganizowania procesu sądowego.

Sprawdź także  Maluma będzie transmitować na żywo swój koncert „Medallo en el mapa”

El Dandy

Postać powołaną do życia przez Lincolna Palomeque’a w 2006 roku gra teraz Fabián Ríos w nowej propozycji Hasta que la plata nos separe, wyprodukowanej przez Canal RCN i . Dandy to schlebiający, łagodny mężczyzna wobec kobiet.


Marino

Julián Arango odpowiada za rolę Marino, postać ożywioną przed laty przez Carlosa Serrato. Jest czołowym sprzedawcą Remenautos i biznesowym lisem, zdolnym do przekroczenia wszelkich limitów, aby zakończyć ważną sprzedaż.


Susana – Rosaura

Lorna Cepeda gra Rosaurę Echeverri w najnowszej adaptacji Hasta que la plata nos separe. Ta postać jest inspirowana Susaną, postacią powołaną do życia przez Katherine Porto w 2006 roku. Jest kobietą klasyczną o wyrafinowanych gustach, a jej taktyką sprzedaży jest porównanie.


Claudita

Claudia jest zmysłową kobietą, która wykorzystuje swoje fizyczne atrybuty. 16 lat temu tę postać po mistrzowsku zagrała Martha Isabel Bolaños, a teraz w tę rolę wciela się Alejandra Ávila.


Doktor Bernal

Nieżyjący już Javier Gnecco jest pamiętany jako dr Bernal. W nowej wersji ta postać wpada w ręce Alejandro Gutiérreza.


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź