Christina Aguilera: Piosenkarka zapowiada współpracę z Tini na swoim nowym albumie


ogłosiła, że ​​argentyńska współpracuje przy jej kolejnym albumie zatytułowanym „


 ogłosiła we wtorek nowy singiel „Suéltame”, w którym współpracuje z argentyńską piosenkarką i który będzie częścią jej kolejnego krótkiego albumu w języku hiszpańskim, a drugiego, który zaprezentuje w tym roku, zatytułowanego ”.

Amerykanka pochodzenia ekwadorskiego opublikowała wiadomość na swoim koncie na Instagramie, zachęcając do zarezerwowania swojej nowej EPki (krótkiego albumu) i piosenki, aby wziąć udział w losowaniu wycieczki z nią na Los Angeles Gay pride 2022 .

„La Tormenta”, o której nie podała dalszych szczegółów, będzie drugą w tym roku epką w języku hiszpańskim artystki po „La Fuerza”, która ukazała się w styczniu ubiegłego roku i którą opisała jako „pierwszy rozdział” trylogii.

Aguilera dołączyła do wiadomości w sieciach społecznościowych zdjęcie promocyjne, na którym pokazuje swoje rude włosy, biżuterię na paznokciach i obcisły czerwony koronkowy garnitur, a także zdjęcie z Tini, na którym obie pozują z profilu w obcisłych ubraniach w neutralnych odcieniach .Autorka „Genie in a bottle”, która w ostatnich latach przedkładała swój telewizyjny aspekt nad musical, po dwóch dekadach pogrąża się w powrocie do hiszpańskiej piosenki i tego lata zaoferuje kilka koncertów w Hiszpanii.

Niedawno laureatka Grammy zaprezentowała teledysk do „La Reina” , jednej z piosenek z jej albumu „La Fuerza”, w którym zmierza się z ranchero i odpowiada w kobiecym tonie na klasykę meksykańskiego Vicente Fernándeza „El Rey”. 


Udostępnij

Zostaw odpowiedź