Bad Bunny bije dwa rekordy swoim nowym albumem


Portorykańczyk nadal odnosi sukcesy, stając się najczęściej słuchanym artystą na świecie w ciągu zaledwie 24 godzin


rozjaśnił drogę do lata, wydając swój najnowszy , . Dzieło 23 piosenek w karaibskim stylu, które nawiązują do jego początków i łączą z innymi dźwiękami, takimi jak lambada czy reggae. Był długo oczekiwany przez kilka tygodni , którym w końcu możemy się cieszyć.

ma szeroki wachlarz tematów, coś, do czego inni artyści nie są przyzwyczajeni. Spośród 23 utworów, siedem powstało we współpracy z Chencho Corleone, Jhay Cortez, Tony Dize, Rauw Alejandro, Bomba Estéreo, The Marís i Buscabulla. Ponadto artysta przesłał na YouTube serię filmów z hitami albumu, które są w formacie 360º , co pozwala na wciągające wrażenia podczas oglądania filmu z różnych perspektyw bez wychodzenia z niego.

Publiczność naprawdę chciała posłuchać Un Verano Sin Ti i mieć nową muzykę od Portorykańczyka. pobił nie jeden, ale dwa rekordy zaledwie w jeden dzień po wydaniu albumu, 6 maja. Stał się artystą, który ma najwięcej streamów na świecie, ze 183 milionami w ciągu pierwszych 24 godzin od premiery, a także pozycjonuje Un Verano Sin Ti jako album z największą liczbą streamów w 2022 roku . Bez wątpienia to jeden z królów muzyki i urban.

Niedługo będziemy mogli również zobaczyć go jako aktora, inny aspekt niż ten, do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Portorykańczyk zagra El Muerto, złoczyńcę nowego filmu Spiderman. Stanie się pierwszym Latynosem, który odegra rolę w fabryce Marvela, grając tę ​​postać w spin-offie, który będzie można oglądać w kinie 12 stycznia 2024 roku . „To dla mnie idealna rola, będzie epicko” – wyznał wokalista na imprezie, na której zapowiedziano jego udział w tym filmie.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź