Apple TV+: Bárbara Mori zagra w „Las Azules”


Poznaj historię „Marii”, która odkrywa, że ​​jej prawdziwym powołaniem nie jest bycie żoną


Urugwajska Bárbara Mori zagra w , nowym projekcie dla  w całości w języku hiszpańskim, stworzonym przez zdobywcę nagrody Emmy, Fernando Rovzara.

Według ten nowy projekt będzie miał 10 odcinków i będzie dotykał kryminalnej fabułyBárbara Mori będzie odpowiedzialna za założenie munduru pierwszej kobiety w meksykańskiej policji: „Maríi”, oddanej żonie, która odkrywa swoje prawdziwe powołanie, kiedy wstępuje do policji, i cały jej system przekonań się załamuje.

 jest obecnie w fazie przedprodukcyjnej w Mexico City.

Apple TV+: O czym będzie „”?

Akcja rozgrywa się w 1970 roku i jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami , „Las Azules” opowiada historię czterech kobiet , które przeciwstawiają się ultrakonserwatywnym normom tamtych czasów i dołączają do pierwszej kobiecej policji w Meksyku, tylko po to, by odkryć, że ich oddział jest chwytem reklamowym, który ma odwrócić uwagę mediów z brutalnego seryjnego mordercy.

Gdy liczba ciał rośnie, „Maria ”, której determinacja, by złapać zabójcę, staje się obsesją; „Gabina” , początkujący oficer; „Angel” , genialny analityk odcisków palców; i „Valentina” , młoda buntowniczka, łączą siły i wszczynają tajne śledztwo, aby dokonać tego, czego nie był w stanie zrobić żaden inny oficer. Chcą postawić seryjnego mordercę przed wymiarem sprawiedliwości.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź