Anahí ujawnia, jak wyglądało 10 lat jej małżeństwa i czy wraca do telewizji lub RBD


Najważniejszą rzeczą jest być zjednoczonym bez względu na to, co dzieje się, a jeśli ma się solidną miłość i absolutne zaufanie, wszystko jest możliwe


Anahí pojawiła się ponownie ze swoim mężem Manuelem Velasco i ich dziećmi Manuelem oraz Emiliano podczas Global Champions Tour Mexico 2022 , który trwał przez trzy dni w Campo Marte. W pełni cieszyli się jazdą konną z powodu swoich dzieci i nie tylko, bo także z powodu emocjonalnego powrotu do stolicy Meksyku po pandemii.

Podczas chwili relaksu w konnej karuzeli ostatniego dnia imprezy, opowiedzieli o tych 10 latach, odkąd są parą oraz o pięknej rodzinie, którą stworzyli. „Dzięki Bogu jestem bardzo szczęśliwa. Jest bardzo dobrze, tworzyć piękną rodzinę z naszymi dziećmi i 10-letnim związkiem, siedmioma w małżeństwie”, powiedziała Anahí uśmiechając.

Zauważyła, że kluczem do ich małżeństwa jest zaufanie i wspólnota. „Myślę, że najważniejszą rzeczą jest być zjednoczonym, bez względu na to, co się dzieje być razem, a jeśli masz solidną miłość i absolutne zaufanie, wszystko jest możliwe”. Ze swojej strony Manuel dodaje: „Mam najlepszą kobietę na świecie, dzieci, nic więcej nie potrzeba, dzięki”.


Manuela Velasco Coello i Anahí. / Zdjęcie: JDS, NA ZDJĘCIU: i : Uczestnicy Global Champions Tour 2022 (JDS/Arturo Quintero)

Jednak Anahí, która ostatnio zaśpiewała piosenkę „Nuestro amor” w teledysku z Moderatto, wypowiedziała się o tym, że ta grupa postanowiła powspominać ich popularne piosenki. „Co powiem….! To dlatego, że nagrali w hołdzie . Wyobraźcie sobie, jak bardzo jestem wdzięczna i jak bardzo jestem dumna, że zostawiliśmy tak piękny ślad po sobie, że grupa taka jak Moderatto myśli o naszych piosenkach i przywraca je z powrotem do życia”.

Czy będzie to część bioserialu, który był omawiany z resztą członków zespołu, aby opowiedzieć o chwilach chwały, jakie mieli, gdy byli w ? „Nie mam pojęcia, myślę, że nie powinniście mnie o to pytać, ponieważ nie mam nic do powiedzenia. Na pewno nie teraz, wszyscy jesteśmy jak wszyscy na swojej drodze”.

Sprawdź także  Un día para vivir: „La Muerte / Śmierć” ma twarz Maríi José Magán w nowym projekcie Tv Azteca

A czy myślała też o powrocie do telewizji w melodramacie, gdy priorytetem jest na sto procent rodzina? „Nie, myślę, że to piękne wspomnienie w moim życiu, całuję wszystkich na świecie” – powiedziała artystka.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź