Aktorzy 'Los Ricos También Lloran’ 2022 vs. oryginalna wersja


Esther Izaguirre czy Soraya Montenegro? Betito czy Nandito? Przeanalizujemy, kto był najlepszym interpretatorem bohaterów „


W 40. rocznicę premiery oryginalnej wersji  , ekran wypełniają nowe twarze i postacie, aby wznowić tę emblematyczną historię.

I to właśnie , która stała się światowym fenomenem w 1979 roku, powróciła do meksykańskiej telewizji, aby pokazać, że również może odnieść sukces.

Dlatego przygotowaliśmy to porównanie ów i ich obecny udział w odniesieniu do oryginalnego dramatu.


Kto zrobił to lepiej? Są oryginalnymi aktorami kontra obecne Los ricos También Lloran

Veronika Castro / Claudia Martin

Postać Mariany Villarreal po raz pierwszy pojawiła się na ekranie z rąk Veroniki Castro w oryginale w 1979 roku, ale została reaktywowana w roku w interpretacji Claudii Martín.


Rogelio Guerra / Sebastián Rulli

Przystojny i milioner Luis Alberto Salvatierra również zmienił twarz na wersję , ponieważ w 1979 roku był to genialny występ Rogelio Guerry, teraz , ale kto zrobił to lepiej?


Rocio Banquells / Fabiola Guajardo

Esther Izaguirre de Salvatierra, zła siostrzenica, która pod względem piękna, ale i zła, zdołała oddzielić Luisa Alberto od Mariany.

Ta symboliczna postać zmieniła swoje imię i twarz w María la del Barrio / Maria z przedmieścia, kiedy Itatí Cantoral ożywił Sorayę Montenegro, postać, którą teraz przejęła Fabiola Guajardo w nowej wersji z 2022 roku.


Alicia Rodriguez / Azela Robinson

Doña Elena de Salvatierra powraca na ekran 40 lat później w skórze Azeli Robinson i z inną fabułą niż oryginał.


Augusto Benedico / Guillermo Garcia Cantu

Don Alberto Salvatierra jest patriarchą rodziny. Bogaty właściciel ziemski, który ostatecznie przyjmuje Marianę do swojego domu, nie wiedząc, że zmieni ona życie wszystkich.

Sprawdź także  Po ogłoszeniu powrotu Rafaela Amayi kolejny aktor potwierdza swój udział w El señor de los cielos 8

W obecnej wersji postać ta staje się jedną z najbardziej lubianych, ponieważ padnie ofiarą dwóch największych złoczyńców: Leona i Sorayi.


Guillermo Capetillo / Andres Baida

Ukochany „Betito” stał się „Nandito” w María la del Barrio, ale teraz powraca na ekran ze swoim oryginalnym imieniem z rąk Andrésa Baidy.

Ta emblematyczna postać stała się jedną z ulubionych, a nawet najbardziej oczekiwaną w historii.


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź