7 regionalnych meksykańskich królowych, które wyleczą twoje złamane serce: Ana Barbara, Paquita i nie tylko


Te piosenki sprawią, że poczujesz się jak w domu, ale mimo to się wzmocnisz!


Zobacz regionalne meksykańskie królowe poniżej:

ALICIA VILLARREAL

Prawdziwy klejnot karaoke, „Te Quedo Grande La Yegua” Alici Villarreal przetrwał przez lata dzięki buntowniczym tekstom. „Nie planuję tolerować tej miłości” – energicznie rozpoczyna tor. „Te Quedo Grande La Yegua” zajęło trzecie miejsce na liście Billboard Regional Mexican Airplay 23 marca 2002 roku.


La Reina Grupera umieściła pięć piosenek na regionalnej meksykańskiej liście Top 10, z „No Llorare” zajmującym trzecie miejsce na liście z 14 września 1996 roku. Piosenka uptempo norteño cumbia opowiada o kobiecie, która ma godność i nie chce wrócić do jej byłego pomimo dobrych czasów.


CHIQUIS

W „Mi Problema” Chiquis otworzyła się na temat swojego rozwodu. „Życie jest pełne lekcji. Nie żałuj decyzji, które podejmujesz, bo czegoś takiego nie ma. Są tylko lekcje życia”, opowiada na początku swojej muzyki. Piosenka zajęła 7 miejsce na regionalnej liście Mexican Airplay 4 grudnia 2021 r.


GRACIELA BELTRAN

Znana jako La Reina del Pueblo, Beltran znalazła się na szczycie listy Billboard Regional Mexican Airplay 5 maja 2007 r. dzięki „Es Cosa De El”. W utworze banda meksykańsko-amerykańska jest pytana o umawianie się z mężczyzną o złej reputacji, ale sprzeciwia się fali, śpiewając: „Kogo to obchodzi, czy jestem jego kochankiem?”


JENNI RIVERA

Wspomagana przez Marco Antonio Solisa w „Basta Ya” Rivery wysyła mocną wiadomość o odwadze, by opuścić toksyczny związek. „Przyjmę dostojeństwo nie popadania już w twoją grę/ Uczynię nowe ścieżki z całego mojego wnętrza/ I będę płakać, aż pewnego dnia nie będę cię już pamiętała” – skanduje w piosence.


LA DEL BARRIO

nie gra, a ci, którzy łamią jej serce, zostaną pociągnięci do odpowiedzialności w jej tekstach. „Rata de Dos Pata” jest bez wątpienia jej największym hitem za porównanie swojego byłego do szczura o dwóch nogach i przypomnienie mu, jak bardzo go nienawidzi. Część jej tekstu wykorzystano nawet w przeboju nr 1 Becky G i Karola G „Mamiii”.


SELENA QUINTANILLA

Nieżyjąca już Selena zajmuje najwięcej miejsc na regionalnej meksykańskiej liście przebojów Airplay, w tym „Tu Solo Tu”, która zajęła pierwsze miejsce 15 lipca 1995 roku i spędziła dziewięć tygodni na szczycie. Ale jeśli możemy wyróżnić jeden z ulubionych buntowniczych utworów Seleny, to jest to „Si Una Vez”, piosenka, w której wyraźnie żałuje, że się zakochała i dała z siebie wszystko w związku.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź