17 latynoskich utworów na playlistę na Dzień Matki: Vicente Fernandez, Greeicy, Aventura i inni


Te piosenki są o miłości, aby uczcić najważniejszą kobietę, mamę!


Jeśli chodzi o okazywanie swojej Mami trochę miłości, Latynosi nie wstydzą się okazywania uczuć. To samo dotyczy piosenek stworzonych dla mam, które bywają przepełnione miłością i uczuciem i są bardzo potrzebne w trudnych czasach.

Przed wami kilka takich utworów!


„Amor Eterno” – Juan Gabriel

Ten utwór został napisany przez meksykańskiego piosenkarza i autora tekstów po śmierci jego mamy i jest bardzo wyraźny w swojej żałobie („Jak bardzo chciałbym, żebyś żyła, żeby twoje oczy nigdy nie były zamknięte”). Ogromny dla Gabriela, został przerobiony przez wiele zespołów i artystów.


„Mi Novia Se Me Esta Quedando Vieja” – Ricardo Arjona

Gwatemalska gwiazda Ricardo Arjona nie tylko napisał piosenkę dla swojej mamy; zrobił to jako . Analogia z dziewczyną tylko sprawia, że ​​jest to bardziej przejmujące, do tego stopnia, że ​​mama Arjony mówi, że nie lubi tego słuchać, ponieważ sprawia, że ​​płacze.


„Después De Tí… Que?” – Christian Castro

Tekst tego przeboju z 1997 roku wydaje się być w całości o miłości („Nie ma nic po tobie, nie ma słońca nie ma poranka), ale autor piosenek Rudy Perez napisał ją po śmierci swojej mamy, dla jej pamięci.


„Como Te Pago” – Lenier

Kubański artysta Lenier jest bardziej niż wdzięczny swojej matce, że poświęcił nawet całą piosenkę, pytając ją: „jak mogę ci zapłacić za danie mi życia?” Świeży utwór salsy jest idealny do tańca podczas każdej fiesty z okazji Dnia Matki. 


„Indigo” – i Evaluna Montaner

Przed narodzinami pierwszego dziecka młoda para mocy, i Evaluna, wypuściła „Indigo”, aby ogłosić, że się spodziewają. Pogodny utwór indie to oda do ich nowo narodzonego dziecka.


„Amor de Madre” – Denise Rosenthal

Chilijska artystka i jedna z latynoskich artystek do odkrycia, Denise Rosenthal, wydała ten uduchowiony funkowy utwór poświęcony swojej matce, podkreślając ich różnice, ale bezwarunkową miłość.

Sprawdź także  Shakira, Maluma, Becky G, Nicky Jam ... na nowym albumie The Black Eyed Peas

„Canto a la Madre” – Neto Bernal

Latynoski artysta do odkrycia, Neto Bernal, porównuje wielką miłość matki do miłości Boga na tym szczerym utworze ranczero.


„Att: Amor” – , Mike Bahia

Kolumbijska para i Mike Bahia wydali „Att: Amor”, aby ogłosić, że zostaną rodzicami. „Ilekroć będzie miłość, będziemy świadkami najpiękniejszego stworzenia” — mówi szczery refren.


„Perdon Madrecita” – Vicente Fernandez

Chcesz dać mamie serenadę z mariachi? Puść odę do macierzyństwa Vicente Fernandez, a sprawisz, że zacznie płakać.


“Madrecita Querida” – Los Tigres del Norte

Kolejny faworyt Dnia Matki, „Madrecita Querida” Los Tigres del Norte, sprawi, że każda mama, ciocia czy babcia będą wspominać swoje dzieciństwo.


„Madre” – Camilo Sesto

„Madre” Camilo Sesto to otwarty list do matki, w którym wyraża, że ​​bez względu na odległość zawsze będzie ją trzymał blisko siebie i że nie ma dla niej nic poza miłością.


„Te Voy a Decir Una Cosa” – Amaia Montero

W tej radosnej odzie do mamy, napisanej przez byłą wokalistkę hiszpańskiej grupy popowej , nie ma nostalgii ani smutku.


„Amor de Madre” – Victor Manuelle

Gwiazda salsy wpada w introspekcję w tym utworze, który stał się singlem z jego albumu Muy Personal z 2009 roku.


„Amor de Madre” –

Ta to opowieść o samotnej matce, która ucieka się do prostytucji, aby wychować syna. Ale chłopiec nie docenia poświęceń swojej matki i sprawy przybierają zły obrót. Opowiadanie w stylu vintage Santos, choć nie dla osób o słabym sercu.


„Ella” – Bebe

„A Ella Le Debo Mi Amor” – Laura Pausini

Pisząc teksty o macierzyństwie i bezwarunkowej miłości do córki, Laura Pausini wydała tę poruszającą kołysankę, w której śpiewa o oddaniu całej swojej miłości córce.

Sprawdź także  Zmarła piosenkarka Luisa Molina

„A Eme O” – Andrea Echeverri

Kolumbijska alt-rockerka napisała tę miłosną piosenkę dla swojej córki, a tytuł zawiera słowo miłość (amor) po hiszpańsku. 


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź