Top 10 najlepszych telenoweli nowego tysiąclecia do tej pory!


Telenowele takie jak „”, „Como en el Cine” czy niezapomniana „Mi prima Ciela” na zawsze zapadły w serca fanów


Jeśli chodzi o słynne telenowele, to produkcje z 2000 roku zasłużyły sobie na dobre miejsce na ekranie, czego dowodem była duża liczba widzów.

Dlatego wybraliśmy najsłynniejsze jak dotąd z nowego tysiąclecia! Oczywiście jest ich znacznie więcej i z tego powodu będziemy kontynuować research. Która z nich jest Twoim ulubionym?

niezapomnianych telenowel z 2000 roku

1.- / (2004-2006)

Całe pokolenie zakochane w grupie młodych ludzi, która przełamała wszystkie schematy i do dziś są w stanie poruszyć masą fanów.

W wyniku słynnej meksykańskiej telenoweli młodzieżowej, wyprodukowanej przez Pedro Damiána dla , opartej na argentyńskiej serii „”, Anahí, Dulce María, Maite Perroni, Alfonso Herrera, Christopher Uckermann i Christian Chávez stali się idolami i do dziś kontynuują niesamowite kariery.


2.- Clase 406 (2002-2003)

W stylu młodzieżowych telenowel znajdujemy również słynną Clase 406, wyprodukowaną przez Pedro Damiana dla Televisa, adaptację kolumbijskiego serialu „Francisco el Matemático”.

Znajdziemy tu grupę młodych ludzi, którzy między problemami dorastania, szkoły i samego życia będą próbowali przezwyciężyć wszystko, co stanie im na drodze. W tej telenoweli pojawili się między innymi świetni , tacy jak Michelle Vieth, Iran Castillo, Anahí, Sherlyn, Dulce María, Aarón Díaz, Christian Chávez, Grettell Valdez.


3.- Como en el cine / Tak jak w kinie (2001-2002)

Lorena Rojas, Betty Monroe, Ana La Salvia, Daniela Garmendia i Ninel Conde stały się pięknymi dziewczynami „D-Bar-Vas”, miejsca, w którym nie tylko serwowały drinki, ale także tańczyły na barze, aby rozświetlić imprezę.

Ale w środku kryły się historie dziewczyn, które po zgaszeniu światła miały nadzieje i cele do spełnienia, a to połączone z poszukiwaniem wielkiej miłości. Oto historia tej telenoweli, która stała się jedną z ulubionych publiczności.

Sprawdź także  Trzeci sezon 'La Reina del Sur' jest bliżej niż kiedykolwiek

4.-    / Ja, ona i Eva (2012)

Meksykańska , która odniosła sukces w 2012 roku, to bez wątpienia ta wyprodukowana przez Rosy Ocampo dla Televisa na podstawie kolumbijskiego En los tacones de Eva.

W rolach głównych Lucero i Jaime Camil, którzy stworzyli doskonały , zwłaszcza, że on ​​grał dwie role jednocześnie, co spotkało się z aplauzem wszystkich.


5.- El Zorro: la espada y la rosa (2007)

Ta ekscytująca jest jednym z faworytów fanów, ponieważ nie tylko uczestniczyli w niej Christian Meier i , ale także był obecny wielki Osvaldo Ríos.

została nakręcona w całości w Kolumbii, gdzie historia Diego de la Vegi i uroczej Esmeraldy stała się centrum uwagi i komentarzy w całej Ameryce Łacińskiej.


6.- Mi prima Ciela (2007)

Jedna z najbardziej zapadających w pamięć telenoweli nowego tysiąclecia, nie tylko ze względu na sentymentalizm, jaki generuje, będąc jedną z telenowelą z zawsze pamiętaną i ukochaną Mónicą Spear, ale także dlatego, że była to ostatnia telenowela, której premiera odbyła się w RCTV przed końcem koncesji Chanel.

Ta adaptacja telenoweli „Elizabeth”, oryginalnej Romero, miała również główną rolę Manuela Sosy.


7.- (2017-2018)

Livia Brito wyróżnia się we wszystkim, co robi i dlatego jej rola jako Yolandy Cadena jest uważana za jedną z jej najlepszych.

Ten dramat kryminalny wyprodukowany przez W Studios we współpracy z Lemon Studios dla Televisa, który obraca się wokół Yolandy Cadena, kobiety z niższej klasy, która zawsze marzyła o byciu świetnym pilotem.


8.- La suerte de Loli (2021)

Komedia z udziałem Silvii Navarro podbiła serca publiczności już od pierwszego odcinka, jako historia Loli, odnoszącej sukcesy i samotnej kobiety, która pracuje jako jedna z dyrektorów „Global Radio Group”, stacji radiowej numer jeden na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, a która z dnia na dzień będzie musiała zaopiekować się dziećmi swojej najlepszej przyjaciółki po jej śmierci.

Sprawdź także  6 RZECZY, KTÓRE PRZYPRAWIĄ CIĘ O GĘSIĄ SKÓRKĘ, JEŚLI URODZIŁEŚ SIĘ W LATACH 90

Wyprodukowana przez Global Studios dla , jest adaptacją homonimicznego argentyńskiego miniserialu, stworzonego przez Lorenę Miraglię i Maríę José Riera.


9.- Café con aroma de mujer (2021)

Z udziałem Laury Londoño i Williama Levy, a także Carmen Villalobos, Diego Cadavida i Mabel Moreno, obecna wersja tytułowej telenoweli z 1994 roku, stworzonej przez Fernando Gaitána, zdobyła wiele oklasków.

Premiera odbyła się po raz pierwszy w Kolumbii 10 maja 2021 przez Canal RCN, natomiast w Stanach Zjednoczonych miała premierę w Telemundo 25 maja 2021. Również emisja na przyczyniła się do jej sukcesu.


10.-

Jedną z latynoskich telenoweli, która już zdobywa świat, jest , w której występują Livia Brito i José Ron.

Oparta jest na kolumbijskiej opowieści „La dama de Troya” i wyprodukowana przez José Alberto Castro dla Televisa. Obraca się wokół życia Fernandy Linares, kobiety, która szuka zemsty po zamordowaniu męża w noc poślubną.


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź