Tak wyglądają obecnie najbardziej znane antagonistki meksykańskich telenowela


Aktorki te stały się ulubionymi czarnymi charakterami dzięki ich nienagannym występom w telenowelach, w których brały udział. Tak obecnie wyglądają. 


Dobry melodramat charakteryzuje się nie tylko ciekawą fabułą, ale także odnoszącymi sukcesy antagonistami.

Obecnie istnieje kilka aktorek, które majestatycznie grały wielkich złoczyńców i z czasem stały się najgorsze w meksykańskiej telewizji. Na pewno pamiętacie jeszcze Sorayę Montenegro w Maríi, la del barrio / Maria z przedmiecia czy Malwinę del Olmo w Maríi Mercedes.

Tak obecnie wyglądają

jako Tamara de la Colina 

Mówiąc o antagonistkach, nie sposób nie wspomnieć Tamary de la Colina w telenoweli El privilege de amar / Cristina zaszokowała publiczność sceną, w której ogoliła głowę. Obecnie jej włosy sięgają poniżej ramion i są ufarbowane na ciemnobrązowy. 


Wcześniej i teraz

jako Carlota Espinoza

Meksykanka pozycjonowała się jako największy czarny charakter telenoweli En nombre del amor, grając zgorzkniałą i rozżaloną kobietę, która nigdy nie pogodziła się z faktem, że mężczyzna w jej życiu wolał jej siostrę. W tej produkcji jej włosy były farbowane na ciemny brąz. 

Obecnie Leticia Calderón ma krótkie włosy i wybrała blond w wieku 53 lat. 


Wcześniej i teraz

jako Soraya Montenegro 

Jednym z najbardziej zapamiętanych zwrotów w Maríi z przedmieścia jest „Maldita lisiada / Cholerna kaleka” od Sorayi Montenegro. Kultową postać zagrała , gdy miała zaledwie 20 lat, a jej występ wrył się w serca tysięcy fanów, którzy uwielbiali jej twórczość. 

Obecnie Meksykanka ma 46 lat i całkiem dobrze wygląda.


Wcześniej i teraz

jako Malwina del Olmo 

Innym złoczyńcą, który nie okazał litości bohaterce udanej telenoweli Maríi Mercedes, była Malvina del Olmo, chciwa i zła kobieta, która mimo wielkiego majątku chciała zatrzymać pieniądze.

Kultową postać grała i dzieliła się sceną ze swoją siostrą Thalíą.

Sprawdź także  „Dorosłem, nauczyłem się i ponownie przemyślałem”: Eleazar Gómez publicznie przeprasza Stephanie Valenzuela

Dziś ma 64 lata i stale publikuje motywacyjne wiadomości w sieciach społecznościowych, zawsze wyglądając nienagannie i zalotnie z wyszukanymi fryzurami i kolorowymi strojami, które zdecydowanie przyciągają uwagę publiczności.

W pewnym momencie pojawiły się spekulacje na temat możliwej operacji na jej twarzy, ale zaprzeczyła i zapewniła, że ​​tylko dobrze śpi i pije dużo wody.


Wcześniej i teraz

jako Paola Bracho

Udana  La usurpadora / Paulina podbiła cały w 1998 roku, opowiadając historię dwóch sióstr rozdzielonych po urodzeniu. Jedną z nich jest Paola, która okazała się kobietą perwersyjną, zimną i wyrachowaną, podczas gdy jej bliźniaczka była jej całkowitym przeciwieństwem.

Obie postacie zagrała , a jej mistrzowska praca podbiła publiczność.

W ostatnich latach Wenezuelka przeszła kilka operacji, w tym uniesienia pośladków.


Wcześniej i teraz
Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź