’Palpito / Skradzione serce’ odnowione na sezon 2 przez Netflix


to jeden z najbardziej niesamowitych spektakli, na jakie natknęli się widzowie. I wszyscy zastanawiają się, czy będzie drugi


Simon w poszukiwaniu zemsty wkracza w zabójczy świat handlu organami. W swoim rozpaczliwym polowaniu los sprawił, że zakochał się w Camili, kobiecie, która przeżyła dzięki sercu jego zmarłej żony.

Wniosek nastąpi, gdy obie osoby odkryją prawdę. I uwierz mi, że sprawy stają się zbyt skomplikowane i śmiertelne.

Taki bez wątpienia zasługuje na drugi . I porozmawiajmy o tym dzisiaj, ponieważ mamy intrygującą aktualizację.

Palpito: wreszcie wznowione

Krótko mówiąc,  zostało w końcu odnowione na drugi sezon. miał światową premierę w serwisie 20 kwietnia 2022 r. I został już odnowiony na drugi sezon. Będziemy mieli szansę zobaczyć więcej tajemnic.

Wenezuelski pisarz filmowy i telewizyjny, poeta i kronikarz wygłosił swoją uwagę na temat wznowienia serialu.

Ponadto przyznano również, że ponosi niesamowitą odpowiedzialność za dalsze pisanie narracji, które urzekają odbiorców.

Wszyscy są podekscytowani kolejnym sezonem „Pálpito”. Roberto Stopello, wiceprezes serii, Latam Content w Netflix, również powiedział coś o odnowieniu.„Praca z twórcą profesjonalnego kalibru Padrón daje możliwość tworzenia głębokich, oryginalnych i imponujących historii. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy nadal udostępniać nasze treści z Ameryki Łacińskiej całemu światu, tak jak widzieliśmy to w przypadku Pálpito”.

zauważył, że drugi sezon został ogłoszony dopiero niedawno, więc nie ma żadnych wskazówek, jak potoczy się narracja.

Ale wie, że zobaczy te postacie ponownie w pokoju scenarzysty, aby urzeczywistnić dla nich nowe doświadczenia. „Gdy tylko się skończyła, fani prosili o więcej. Lepszej odpowiedzi nie mogłem sobie wymarzyć. Jestem bardzo podekscytowany możliwością stworzenia kolejnego sezonu dla widzów w ramach mojej nowej umowy. Właśnie ogłoszono drugi sezon, więc nie wiem jeszcze, dokąd potoczy się ta historia. Poświęcam trochę czasu na zanurzenie się w tych wszystkich dobrych wiadomościach, zanim ponownie połączę się z tymi postaciami w moim pokoju pisarza, aby rozwinąć dla nich nowe przygody. Uwielbiam to, jak uwiodły widzów, że chcą więcej, właśnie tego mogą oczekiwać więcej w przyszłym sezonie. Zobowiązuję się do tego.”

Sprawdź także  Marysol Sosa, gotowa kontynuować dziedzictwo José José

Co myślisz o odnowieniu tego niesamowitego serislu? To było dość wczesne odnowienie, prawda? Myśleliśmy, że będziemy musieli chwilę poczekać na informacje. Ale to jest niesamowite. Możesz podzielić się swoimi opiniami w sekcji komentarzy poniżej.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź