Maluma będzie transmitować na żywo swój koncert „Medallo en el mapa”


Kolumbijski zaoferuje koncert 30 kwietnia, który będzie transmitowany na jednej z platform streamingowych


Music potwierdził, że koncert  , który  zaoferuje 30 kwietnia, będzie transmitowany przez aplikację Music w  oraz kanał Twitch tej samej platformy, dając możliwość wejścia dla widzów w wydarzenie za darmo z 240 krajów i terytoriów.

Koncert odbędzie się na stadionie Atanasio Girardot w Medellín w Kolumbii w sobotę 30 kwietnia o godzinie 21:00 (czasu lokalnego) i będzie dostępny do przesyłania strumieniowego na żądanie w w aplikacji Amazon Music, natomiast w maju użytkownicy będą mogli podziwiać EPkę koncertu i serię filmów z koncertu.

„To wielki zaszczyt i radość, że mogę przekazać ten koncert na żywo z mojego rodzinnego miasta  moim fanom na całym świecie za pośrednictwem Amazon Music i Prime Video. To bardzo satysfakcjonujące, że zacząłem w i stanąłem na światowej scenie. Poprzez tę transmisję na żywo 30 kwietnia przyniosę Medallo całemu światu” – powiedział .

Po wydarzeniu, nowa wideo w aplikacji Amazon Music, The Tour Diaries con Maluma , zabierze fanów w podróż po kręceniu koncertu Malumy, który odniósł sukces na największych scenach świata.Premierowy odcinek The Tour Diaries con Maluma wyreżyserował Gunner Stahl , znany ze swoich zdjęć różnych wpływowych artystów hip-hopowych. Amazon Live EP z utworami z koncertu ukaże się 20 maja, a przedkoncertowy „Maluma: Setlist” będzie dostępny za pośrednictwem Amazon Music.

„Maluma jest naprawdę ikoną światowej muzyki, która wciąż przekracza granice. Nie mogliśmy wymyślić lepszego sposobu i czasu na nawiązanie kontaktu z fanami na całym świecie. Dzięki niesamowitemu potencjałowi Amazon Music jesteśmy w stanie zapewnić fanom wyjątkowe wrażenia, aby mogli dzielić się tymi historycznymi chwilami ze swoimi ulubionymi artystami, nawet jeśli nie są obecni na koncercie. To dopiero początek, z wielką chęcią dalszego zaskakiwania fanów muzyki latynoskiej” – powiedział Rocío Guerrero, globalny szef działu Latin w Amazon Music.

Udostępnij
Sprawdź także  Po wakacjach z Neymarem Anitta wykonuje test Covid-19 i nie tylko ona

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź