Damián Alcázar dołączy do latynoskich talentów w „Blue Beetle”


W obsadzie komiksu , oprócz Damiana Alcázara, znajdują się także Meksykanie: Adriana Barraza i Elpidia Carrillo


Wygląda na to, że nowy  / Błękitny Skarabeusz”, oparty na bohaterach  Comics, ma już swoją gwiazdorską obsadę, a oprócz potwierdzenia, że ​​złoczyńcą będzie Sharon Stone wraz z Xolo Maridueñą („Cobra Kai”) w roli głównej, pogłoski o udziale Meksykanów są bardziej niż ukryte, gdy okazuje się, że Damián Alcázar będzie również częścią opowieści wraz z Adrianą Barrazą („Babel”) i Elpidią Carrillo („The Brave”) .

Pierwsze doniesienia wskazywały, że Sharon Stone została zaproszona do tego nowego filmu o superbohaterach z postacią stworzoną wyłącznie na potrzeby fabuły, w której zagra złoczyńcę „Victorię Kord”, w reżyserii Portorykańczyka Ángela Manuela Soto.

Szacuje się, że „” trafi na ekrany w sierpniu 2023 roku, oferując świeżą historię „Jaime'a Reyesa”, granego przez Xolo Maridueñę, nastolatka pochodzenia latynoskiego, który po znalezieniu dziwnej obcej zbroi może rozwijać supermoce.

W przypadku Damiana Alcázara , meksykańskiego aktora i bohatera „La ley de Herodes” oraz „El Infierno”, miałby on wcielić się w „Alberta”, a więc ojca „Jaime Reyesa”, podczas gdy Adriana Barraza będzie „Naną” a Elpidia Carrillo będzie „Rocío”, główną rodziną nowego bohatera młodzieżowego filmu.

W tej chwili nie potwierdzono, czy podejście do „Blue Beetle” będzie miało jakikolwiek związek z innymi produkcjami filmowymi DC, część fanów zauważyła, że w różnych momentach komiksu ten bohater był spokrewniony z „Shazamem”, a nawet „Batmanem”.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź