Anitta zaskakuje okładką swojego nowego albumu „Versions Of Me”


W jednym z najlepszych momentów swojej kariery zapowiada wydanie swojego piątego albumu. Dowiedz się wszystkiego, co wiemy o „


 , która niedawno obchodziła swoje 29. urodziny u szczytu kariery, właśnie sprawiła swoim fanom ogromną niespodziankę: Brazylijka wyda swój piąty i będzie nosił tytuł „”, a dodatkowo ma on już datę premiery.

12 kwietnia ukaże się nowy interpretatorki „Downtown”. Zostało to ujawnione na jej portalach społecznościowych, gdzie udostępniła okładkę tego projektu.

Na okładce możemy zobaczyć kilka popiersi z twarzą Larissy de Macedo Machado, prawdziwym imieniem piosenkarki, na różnych etapach jej życia i ukazujących ją przed i po operacjach.Chociaż pierwotnie planowano ukazać album pod nazwą „Girl From Rio”, postanowiła zmienić tytuł swojej nowej dyskografii.

Oczekuje się, że wśród utworów zawartych na tym albumie znajdą się niektóre z jej najnowszych wydawnictw, takie jak „Boys Don’t Cry”, „Girl From Rio” i „Envolver”, światowy sukces, który uczynił ją pierwszą Latynoską, która prowadzi w światowej czołówce Spotify.

Zgodnie z oczekiwaniami, okładka wywołała niekończące się komentarze wśród internautów. Podczas gdy niektórzy ją pochwalają, inni nawet tworzyli memy, co rozśmieszyło Anittę, ponieważ sama podzieliła się niektórymi kreatywnymi obrazami, które zrobili jej fani.

„Prawie omdlewam tutaj ze snu. Potem wrócę do wyjaśniania geniuszu i strategii stojącej za okładką mojego albumu tym, którzy nie nadążali z mediami społecznościowymi. Ale już uwielbiam, że to powoduje kontrowersje” napisała na swoim Twitterze.Ogłoszenie nadchodzącego nadejścia „Versions Of Me” pojawiło się w tym samym tygodniu, w którym Anitta obchodziła swoje 29. urodziny.

Sprawdź także  Zabijają piosenkarza Luisa Mendozę w Sonora

Co ciekawe, już ukłoniła się swojemu kolejnemu projektowi serią zdjęć z okazji tego wyjątkowego dnia, pokazując, że pomimo operacji plastycznych wciąż ma w sobie tę samą esencję.

Jeśli chodzi o sukces, jaki odniosła w ostatnich latach, Anitta powiedziała, że ​​czuje się „pełna, szczęśliwa i spełniona” i podkreśliła, że ​​wszystko to dzięki jej ciągłej pracy.

„To była całkowicie mrówcza praca. I nadal tak jest. Pracowaliśmy przez lata, aby wszystko to się wydarzyło” – powiedziała w wywiadzie dla strony „France 24”.Anitta jest nominowana do nagrody  American Music Awards 2022  w dwóch kategoriach: ulubiony teledysk do „Girl From Rrio” i ulubiony artysta społecznościowy.

Siódma edycja  American Music Awards odbędzie się w przyszły czwartek, 21 kwietnia, z Michelob ULTRA Arena w Mandalay Bay Resort and Casino w Las Vegas w stanie Nevada i będzie transmitowana .

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź