Yare Santana czyli córka „Franco Reyesa” w „Pasión de gavilanes 2”


, która gra córkę Franco Reyesa i Sary Elizondo, opowiedziała, jak stała się częścią „


Kubanka wyróżnia się w nowej generacji obsady tej odnoszącej sukcesy historii napisanej przez Julio Jiméneza. 

W niedawnym wywiadzie dla People en Espanol skomentowała, że kiedy dowiedziała się, że będzie w drugim sezonie, nie mogła w to uwierzyć. 

„Przez chwilę byłam w szoku. Pamiętam, jak mój menedżer dzwonił do mnie, żeby przekazać wiadomość i rozłączyłam się z nim, pobiegłam powiedzieć mamie. Byłam bardzo szczęśliwa. Byłam szczęśliwa i zdenerwowana, była więc to jedna z tych nocy, kiedy kładziesz się spać, wiedząc, że wszystko jest gotowe i po prostu musisz się tym cieszyć” – powiedziała.

Artystka wskazała również, że przed rozpoczęciem nagrań znała już dużą część obsady. 

„Byłam bardzo podekscytowana, że ​​mogę założyć ubrania Gaby, być na farmie Reyes w otoczeniu całej rodziny i wysłuchać pierwszej sceny akcji” – dodała. 

Zapytany o to, jak przeżyła swój pierwszy dzień zdjęciowy, odtwórczyni Gaby zapamiętała każdy szczegół. 

„Kiedy udałam się na makijaż, do samochodu kempingowego, kiedy dotarłam na plan i zobaczyłam światła, kamery, to, co najbardziej przykuło moją uwagę, to zobaczenie nas wszystkich już na scenie, ta rodzinna energia została wygenerowana natychmiast. Spojrzałam im w oczy, a tam byli moi kuzyni, wujkowie, mama. Wszyscy współgrali razem” – powiedziała.

Jak jest podobna do swojej postaci?

wskazał, że w pewnych aspektach pokrywa się z osobowością jej postaci w „”. Jak wspomniała, zwykle jest dość uparta, nie lubi niesprawiedliwości, mówi prawdę z góry i taka właśnie jest w tej telenoweli Gaby.

„Jeśli w moich rękach jest móc pomóc komuś, jestem tam bez zastanowienia” – dodała do wspomnianego medium.


Udostępnij
Sprawdź także  Co się stało Natashy Dupeyrón? Powód hospitalizacji

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź