Twins Monzo: od Cielo Grande do marzeń o współpracy z Bizarrap


Fer i Juan mają 18 lat i pochodzą z Alicante. Muzycy i mają ponad milion obserwujących na Tik Tok, gdzie dzielą się humorystycznymi filmami, wycieczkami i piosenkami. Kto kryje się za fenomenem nastolatków?


Na Tik Tok, który mają ponad 1,1 miliona obserwujących.   to nowa sensacja dla nastolatków po występie w , nowym i popularnym serialu dla nastolatków  od.

„Dotarcie tutaj wymaga dużo szczęścia i dużego wysiłku. To jest drabina, po której na pewno się wspinamy, ale powoli”, mówią niemal jednogłośnie.

Urodzeni w Salinas, mieście w Alicante z nieco ponad 1500 mieszkańcami, Fer i Juan są w swoim domu prawdziwą legendą . „Jesteśmy bliźniakami Salinas, które nagrywają ” – dodają.

Pozycjonują swoją sztukę na całym świecie za pomocą humorystycznych filmów na Tik Tok, w których również grają i śpiewają.


google

„Kochamy ten świat, ale nigdy nie przyszło nam do głowy, aby pracować nad serialem z taką ekspozycją. Kiedy przyszła do nas propozycja, nie wahaliśmy się. Wkroczyliśmy na tę przygodę i poszło bardzo dobrze”, zdradzają.

Przygotowując się do drugiego sezonu „” i wciąż w Buenos Aires organizując bardzo pracowity rok z nowymi projektami w drodze.


, WIELKA PASJA TYCH BRACI

Choć w serialu grają z bardzo ciekawym humorystycznym akcentem, marzą o tym, by w przyszłości całkowicie poświęcić się muzyce i zapełniać stadiony.

Chcemy tworzyć gatunek miejski, ale mamy teksty, które cię natchną i zaproszą do słuchania. Chcielibyśmy zrobić coś z Nicky Jam i marzymy o własnej sesji z Bizarrapem”, wyznają. (, jest argentyńskim producentem płyt i DJ-em)

Mieliśmy okazję i skorzystaliśmy z niej, ale na tym nie poprzestaliśmy, tylko przygotowujemy się i trenujemy, aby się rozwijać i mieć jeszcze więcej do zaoferowania” – stwierdzają.

W wieku zaledwie 18 lat Fer i Juan Monzó bardzo jasno wiedzą, dokąd chcą iść i w jaki sposób

Udostępnij
Sprawdź także  Passion de gavilanes 2 ma datę premiery w serwisie Netflix. Dowiedz się więcej!

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź