Trzy rzeczy, które powinieneś wiedzieć o Berlinie, spin offie 'La casa de papel’przygotowuje spin-off z Berlinem, postacią powołaną do życia przez


Dom papieru to jeden z wielkich sukcesów  pojawił się na platformie streamingowej z dwoma sezonami (wcześniej emitowanymi w Hiszpanii na Antena 3), ale podbicie serc widzów na całym świecie nie zajęło dużo czasu.

Szybko serwis streamingowy nie zawahał się uruchomić kolejnych ów. W ten sposób fani mogli cieszyć się napadem przez pięć ów. Choć koniec nastał w 2021 roku, Álex Pina ma już plany na najbliższą przyszłość.

Jednym z projektów, które przygotowuje, jest spin-off hiszpańskiego serialu. Fani będą mogli zobaczyć skupiający się głównie na Berlinie, słynnej postaci, w którą wcielił się .

: Co powinieneś wiedzieć o spin-offie

W miarę postępów La casa de papel fani mogli dowiedzieć się więcej o życiu Berlina. Jednak spin-off będzie starał się pokazać nam początki tej kultowej postaci.

„Poznaliśmy już Berlina w #LaCasaDePapel, a teraz kolej na Andrésa de Fonollosa. Już teraz możemy ogłosić, że  jego życia nadejdzie” – komentowali na portalach społecznościowych. Co za emocje!

Czy zobaczymy znajome twarze?

W ostatnich sezonach hiszpańskiego serialu fani mogli zobaczyć wielką miłość postaci. To Tatiana, którą grała Diana Gómez. Dowiedzieliśmy się również, że mają syna.

Chociaż nie ma jeszcze potwierdzonych szczegółów na temat fabuły, spin-off ma pokazać nam pierwsze lata związku Andrésa i Sergio, znanego również jako Profesor. Z drugiej strony, także , który utrzymuje z Palermo, postacią graną przez Rodrigo de la Serna.Choć wciąż nie ma potwierdzonej daty premiery, wiadomo, że nowy serial z Pedro Alonso w roli głównej trafi na  w 2023 roku. Musimy jeszcze trochę poczekać, ale czas szybko mija.

Sprawdź także  Edha - Argentyna - 2018

Nie wiadomo też, czy sprawdzi się jako , czy też Álex Pina szykuje serial z kilkoma sezonami. W tej chwili pozostaje tylko czekać na nowe oficjalne szczegóły.

Czy chciałbyś spin-off innej postaci?


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź